Kodsuz windows 7 etkinleştirme(cmd)

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,091
1,607
-Türkistan-
Kodsuz windows 7 etkinleştirme(cmd)

Windows 7’nin 30 günden daha fazla kullanılabilmesi için etkinleştirilmesi gerekir. Komut İstemi’nde “rearm” komutunu kullanarak ücretsiz kullanım süresini uzatabilirsin. Bu komut en fazla 3 kez kullanılabilir; etkinleştirme süresi de en fazla 120 güne kadar uzatılabilir.

1) ⊞ Win tuşuna bas ve arama çubuğuna “Cmd” yaz. Komut İstemi programı arama sonuçlarında görünecektir.

2)Komut İstemi’ni çalıştıracak dosyaya sağ tıkla ve “Yönetici olarak Çalıştır” seçeneğini seç. Bu seçenek, komut istemi uygulamasını yönetici ayrıcalıklarıyla çalıştırabilmeni sağlar.

3)Komut satırına “slmgr -rearm” yaz ve ↵ Enter (Giriş) tuşuna bas. Bir betik çalışmaya başlayacak ve kısa bir süre sonra da bilgisayarın yeniden başlatılması istenecek.

4)Bilgisayarı yeniden başlat.

5)Etkinleştirme durumunu kontrol et. "Bilgisayar"a sağ tıkla ve “Özellikler” seçeneğini seç. Bu seçenek Sistem Özellikleri penceresini açacaktır. Etkinleştirme süresinin tekrar 30 güne çıktığını göreceksin.
Bu komutun en fazla 3 kez kullanılabildiğini ve olası etkinleştirme süresinin toplamda en fazla 120 gün olabileceğini unutma.

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
profes0r
1 windows 7 Windows Loader sınırsız lisans atıyor
2 windows 7 enterprise için KMSpico 6 aylık lisans atıyor
3 ben genelde kullanıyorum bunlardan , cmd ile ugraşmam şahsen benim görüşüm

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,620
905
ZYZZ
Elinize sağlık
Windows 7 etkinleştirende ne biliyim yani 😂
Şaka şaka gül diye, iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.