Kolay Yoldan Dork Hazırlama - Arama Motoru - Bruteforce Site Hackleme Full Anlatım

23 Nis 2015
153
0
BruteForce İle Site Hackleme Full Anlatım!

Herkese merhaba arkadaşlar. Bruteforce aramamotoru ve klankil1 arkadaşımızın hazırlamış olduğu programla 2 saniyede dork elde edip site hacklemeyi göstereceğim.

Umarım yeni başlayan arkadaşlarımız ve arayanlar için tek bir konu olur ve herkes konudan faydalanabilir.

Klankil1 arkadaşımızın hazırlamış olduğu dorkmaker :Link

Başlıyorum haydi Ya Allah.

İlk olarak dorkmaker'imizi açalım. İlk ok işaretinden : [("Just another WordPress site")] bölümünü seçip tamam diyelim.​

PPBn2v.png

Kaç tane dork oluşturmak istiyorsak yazıp başlat diyerek aramayı başlatalım.​
NOT: Ne kadar fazla dork aramamotoru'nda o kadar fazla url demek :)

658rbW.png

Dorklarımız oluşmaya başladı siz yeterki kadar sayıya gelince sağ taraftan kaydet diyerek dorklarınızı masaüstüne kaydedin.​

a20dRO.png

Arama motoruna geçelim ve tümünü işaretle butonuna tıklayalım.​

MLWoZQ.png

Kaydettiğimiz dorkları kopyalayarak buraya yapıştıralım.​

92Egzk.png

Üst kısımdan tarama bölümüne geçelim ve taramaya başla butonuna basarak taramamızı başlatalım.​

YrJqL6.png

Bakın bu bölümde sarı ile gösterdiğim kaç adet url çıktığı kırmızı ile gösterdiğim ise url listesidir.
Yeterli sayıya ulaştığını düşündüğünüzde mavi ile gösterdiğim yerden url listesini kaydedin.​

5M2g8M.png

Sıra geldi bruteforceye geçmeye. Programı açalım ve kırmızı ok ile gösterdiğim yere tıklayarak programı aktif edelim.​

m153PV.png

Şimdi kırmızı işaretle gösterdiğim "Load sites list" e tıklayarak kaydettiğimiz url adreslerini açalım.
Daha sonra sarı işaretle gösterdiğim "Load login list" e tıklayarak bruteforce klasörünün içindeki admin listesini seçelim.
Daha sonra yeşil işaretle gösterdiğim "Load pass list" e tıklayarak yine bruteforce içindeki şifre listesini seçelim.
Son olarak mor ile gösterdiğim "Start Brute" diyerek panelleri denemeyi başlatalım.​

RoB0Vj.png

Programımız verdiğimiz url adreslerinin admin panellerini deniyecek. Bulduğu admin panellere eklemiş olduğumuz admin listesi ve şifre listesini tek tek deneyecek ve tutan olursa programın alt kısmında örnek olarak : http://ornek.com/wp-login.php:admin:admin123 [WordPress] gibi site bilgileriniz size sunacak.​

Geriside size kalmış ister index basın ister başka bişey :).​

Konu işinize yaradıyse beğendiyseniz bir teşekkür etmeniz yeter iyi forumlar dilerim :)

Bruteforce ve aramamotoru kendi uploadım : Link

---İbrahim Uluocak---

Son düzenleme:

KyloRen355

Yeni üye
5 Ocak 2016
4
0
taramaya başla diyorum fakat hiç bir site bulmuyor kardeşim nedendir , ha bide başlarken aramamoturu.txt bulunamadı diyor.

23 Nis 2015
153
0
Modemini resetleyin. Arama motorunda armaya başlamıyorsa modem resetleyerek sorunu çözebilirsin. Dork maker içinde aynı resetle ve yönetici olarak çalıştırarak denersen olacaktır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.