KolayBAR 4.3

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1

Üreticiden :

KolayBAR bir Internet Explorer eklentisidir. Sunduğu servislerle sörf tecrübenizi bir adım öteye taşır.
Yazılımın Genel Özellikleri
# Web Rehberi
- KolayBAR size internetteki en zengin kaliteli Türkçe içeriği kategoriler halinde sunar. Bu içeriğe kolayca sayfaları kapatmadan ulaşmanızı sağlar.
# Güncel Rehber
- Güncel gerekli bilgilere kolayca ulaşabileceğiniz bir servistir. Vizyondaki filmler, tiyatro oyunları, güncel anketler, sosyal aktiviteler, güncel duyurular (Sınav sonuçları vb.) ve diğer bilgilere kolayca ulaşmanızı sağlar.
# Uygulama ve Araçlar
- Web üzerinde faydalı uygulamalar. Sayfa çevrim araçları. Hepsi burada...
# Entegre Sözlük
- KolayBAR entegre bir sözlüğe sahiptir. İnternette sörf yaparken istediğiniz anda yabancı sayfaları Türkçe'ye çevirebilirsiniz. Ayrıca internete bağlı olmasanız da sözlüğü kullanabilirsiniz. Hazır bulunan istediğiniz sözlüğü yükleyebilir. Böylece birden fazla dil desteğiyle çalışabilirsiniz.
Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler
# Platform Özelliği (NOT : Bu özellik geçici bir süre servis dışıdır!)
- Aynı sitelerde gezinen insanları bir platform içinde toplamayı sağlayan bir özelliktir. Aynı siteyi gezen dolayısıyla aynı ilgi alanlarına sahip kişiler birbiriyle bu özellik sayesinde sohbet edebilir ya da aktif forum özelliği ile bilgi paylaşımında bulunabilir.

# Arama Sonuçları Listesi
- KolayBAR üzerinden arama yaptığınızda arama sonuçlarının bir listesi de belirtilen tuşun altında bir liste olarak oluşturulur.
# RSS Desteği
- İnternet üzerinde RSS desteği olan bütün sayfaların içeriklerini menülerinize ekleyebilir, böylece siteye girmeden güncel içeriğine ulaşabilirsiniz.
# İzSilici Özelliği
- İnternette gezinirken bilgisayarınızda bıraktığınız izleri siler. Böylece sizden sonra kullananlar sizin nerelerde sörf yaptığınızı hangi programları kullandığınızı öğrenemezler.
# PopUp Engelleyici
- İnternette gezinirken sizi sürekli rahatsız eden popup pencerelerini engeller.
# Akıllı Arama Servisi
- İnternette aradığınızı bulmak artık daha kolay. Genel aramalar, resim, dosya, ilan, MP3, sözlük, harita gibi aramaları kolayca sayfa sayfa gezmeden yapmanızı sağlar.


https://tik.lat/WjLW4
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.