Komega Binder | Server Bozmayan Binder !

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Ellerine sağlık

Ellerine sağlık

teşekkurler....

hocam resimle birleştiğimde gene exe dosyası oldu ?

hocam programı indirdim fakar jpg uzantılı resmimi server.exe ile binder yapıyorum ama oluşan yeni server exe uzantlı kalıyor jpg değil .... o zaman sizin bu programın bi anlamı kalmıyor :( lütfen yardım edin ben birşey anlamadım.

arkadaşlar o dediğiniz malesef olamaz. exe uzantısının çalışma mantıgı ayrıdır, jpeg uzantısının ayrı..
Bir rat / keylogger serverı .jpeg olarak çalışamaz.Onun için olay bırazda sızın sosyal muhendıslıgınıze kalıyor iconunu jpeg ıconu ıle degıstırıp resımmiş gibi yedırebılırsınız ( zamanında çok yedırmıslıgım vardır ;) )

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Ellerine sağlık

Ellerine sağlık

teşekkurler....

hocam resimle birleştiğimde gene exe dosyası oldu ?

hocam programı indirdim fakar jpg uzantılı resmimi server.exe ile binder yapıyorum ama oluşan yeni server exe uzantlı kalıyor jpg değil .... o zaman sizin bu programın bi anlamı kalmıyor :( lütfen yardım edin ben birşey anlamadım.

arkadaşlar o dediğiniz malesef olamaz. exe uzantısının çalışma mantıgı ayrıdır, jpeg uzantısının ayrı..
Bir rat / keylogger serverı .jpeg olarak çalışamaz.Onun için olay bırazda sızın sosyal muhendıslıgınıze kalıyor iconunu jpeg ıconu ıle degıstırıp resımmiş gibi yedırebılırsınız ( zamanında çok yedırmıslıgım vardır ;) )

eGi

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
254
0
siz dosyayı virüs totalde taratırsanız yapılan emeğin ne alamı kalıyorki virüs total başlı başınca bir sorun zaten :)

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s

Güzel kardeşim bu bir hack aracı ne bekliyorsun ? :) tabiki antivürsler zararlı olarak algılacayak.İçinde stub var stub'un içindeki kodlar detect oldugu ıcın zararlı algılanmakta...

siz dosyayı virüs totalde taratırsanız yapılan emeğin ne alamı kalıyorki virüs total başlı başınca bir sorun zaten :)

Gerek yok bu sadece bınder istedğin yerde tarat :)

coolder42

Yeni üye
4 Ocak 2016
40
0
Kardeş serveri .jpg uzantılı nasıl yapabiliriz ya exe oluyor sürekli .jpg oldumu server kayboluyo

Terax

Üye
10 Tem 2015
160
0
Hocam ellerine sağlık Icon değiştirmeye yarayan program önerebilirmisin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.