Konsol Oyunları Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'D4RK

Global Moderatör
3 May 2013
1,284
908
(nowhere) in
Konsol Oyunları Bölüm Kuralları
1) Forum kuralları Her bölümde olduğu gibi bu bölümde de geçerlidir.

2) Yardım içerikli konuları THT YARDIM MERKEZİ bu bölümde açınız.

3) Bölümdeki konuları sorularınız haricinde gereksiz yere güncellemeyiniz.

4) Argo ve küfür kesinlikle yasaktır.

5) Paylaşımını yapacağınız konuların bölümde mevcut olup olmadığını kontrol ediniz; Aksi taktirde konularınız bilgi verilmeden silinecektir.

6) Güncel link verdiğinizden emin olun ve kırık linkler vermeyin.

7) Konulara resim eklemelisiniz, daha kaliteli ve daha açıklayıcı bir konu için.

8) Konuların açıklamalarını kısa tutmayın elinizden geldiği kadar uzun tutun.


TurkHackTeam Yönetimi olarak, platformumuzun tüm üyeler için güvenli ve keyifli bir ortam olması için elimizden geleni yapıyoruz. Kurallarımıza uymayarak platformun huzurunu bozan üyelere karşı gerekli cezai yaptırımların uygulanacağını bilmenizi isteriz. Platformumuzun kullanımına devam etmeden önce lütfen bu kuralları dikkatlice okuyunuz. Kurallarımıza uyduğunuz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
TurkHackTeam Yönetimi
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.