Konu başlığı bulamadım bulunca düzeltirim

ParAyo

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
599
0
Kocaeli
SelamunAleyküm kiminizin bildiği kiminizin bilmediği bi oyunu vericem oyunu verme amacım şuan saat 01:33 boş duran arkadaşlar varsa oynarlar diye daha çok paintle birşeyler yapmak isteyenlere göre veya grafikerlere göre çizim gerekir filan hem oyun oynarsınız hem gelişirsiniz :D

Tıkla git siteye *-*


Oyunu indirmeden oynayabilirsiniz ve onlinedir oyunda gayet basit bir odaya giriyorsunuz üye olduğunuzda tabi girdiğiniz odada başka kişiler resim çiziyor tabi sadece çizen göriyor siz görmüyorsunuz adamın ne çizdiğini bulmaya uğraşıyosunuz konuşma balonu var girdiğiniz odada oraya yazıp tahmin edebiliyorsunuz 1 odaya 10 kişi girebiliyor toplam 10 el oynanıyor herkes sırayla resim çiziyor :RpS_drool:
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.