Konum bulabilme

Manisa4535

Yeni üye
15 Kas 2021
30
5
Arkadaslar iyi aksamlar herkese numaradan konum bulunabilirmi.eger yapilabilinirse acil yardim almaliyim.birde karsidaki konum muhakkak acik olmalimi.simdiden tesekkur edirim.
 

deniz221

Yeni üye
31 Tem 2021
46
8
29
iplogger tam konum göstermiyor ben ıp adresinden denemediğim şey kalmadı ama bir türlü net konum bulunmuyor.bu işin ehli hackerlar çözer ama onlarda bir türlü yardımcı olmuyorlar
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.