Konuşma İnternet Üzerinden!Cep Tel*Ev Tel Heryerle!!

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
TurquieSONRA PROGRAMProgramı Kurduktan Sonra Yapmanız gereken Ayarlar

1. Programın ayarlar düğmesine basın


ayarlar1.jpg


2. Kişisel bilgilerinizi ve PIN numaranızı girin. Programa her girişinizde PIN numaranızı yazmak istemiyorsanız Save PIN kutucuğunu işaretleyin.

voipbele351gr351me4le.jpg


3. Kullanıcı ayarları için User Settings sekmesini tıklayın.


ayarlar3.jpg


4.International Dial Prefix için 00�ı seçin.
Local Area Code için 9
Count of Digits in Local Phone için 7 girin.
Country için Turkey seçin.
Tamam düğmesine basın.

ayarlar4.jpgArtık VoIPMAX Softphone'unuzu tüm şehirlerarası* uluslararası ve cep telefonlarına olan aramalarınız için kullanabilirsiniz.


Şahsen denedim çok güzel çalışıyor vede cep telleri aradığınızda ne numara ne bişi çıkıyor tamamen BOŞLUK!Deneyin ve görün...
__________________
 

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
:) üzğünüm ben verdiğim sırada bir gün öncesinde konuşmuştum ama suanda doldugunu senden öğrendim kusura bakma yine güzel paylasımlarla dönecegim.Sana Borcum Olsun
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.