Konya'da Siber Güvenlik Eğitimlerine Davetlisiniz!

aeg92

Yeni üye
9 Ara 2017
44
0
Hocam yaş sınırı varmı bir de 2 kişi geleceğiz detaylara nereden ulaşabiliriz ?

fansonic

Yeni üye
25 Tem 2012
14
0
Birde kaçıncı sınıf öğrencisisiniz acaba bende teknoloji faültesinde bilgisayar mühendisliği okuyorum sizi hiç görmedim.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
87
33
Gökyüzü
Ben Konyadayim hocam. Liselere de yapmayı düşünüyor musunuz acaba ?

Sen de özel mesaj atar mısın? Senin lisen için ayrı bir şey ayarlayabiliriz belki. Aklımda yoktu ama yaparız bir şeyler.

Birde kaçıncı sınıf öğrencisisiniz acaba bende teknoloji faültesinde bilgisayar mühendisliği okuyorum sizi hiç görmedim.

Gerçekten mi? Şahane :) Birinci sınıfım. Özelden yazarsanız telefon bırakayım.

15 Eki 2013
193
0
Merhaba, bir süredir Selçuk Siber Güvenlik Topluluğu oluşturmak için üniversitemde çalışmalar yapmaya başladık. Bir süredir Bosna Hersek, Kılıçarslan Gençlik Merkezi'nde Salı ve Perşembe günleri 14.00-16.00 arasında eğitimler veriyoruz. Bazen ben anlatıyorum, bazen arkadaşlarım, bazen dışarıdan katılımcılar.

Konya'da bu saat aralığında uygun olan kişilerin önceden haber vermek kaydıyla katılmalarını isteriz. Ancak hemen hemen her hafta, katılmaları gerekiyor. gün gelip bıraktıklarında çok verim almaları olası değil.

Bunun dışında bazı günler Konya içinde veya il dışındaki eğitimlere de ekip halinde gideceğiz. Diğer yandan önümüzdeki tarihlerde de Selçuk Üniversitesi'nde siber güvenlik kampları olacak muhtemelen. Onlarda da eğitimlerde sürekli yanımızda olan arkadaşlara katılmaları için imkan sağlamaya çalışacağız.

Ancak yerimiz sınırlı. Herkesi dahil etmemiz çok olası değil. O yüzden önceden haber vermenizi rica ediyoruz.

Hocam bu sene Konya'yı kazandım eğitimler bu senede olacaksa gelebilirim. Fakat sıkıntı şu Beyşehir'e geliyorum.

Son düzenleme:

TurkhisBer

Üye
26 Nis 2016
246
0
Eğer Konya'nın ilçesinde oturmasaydım kesin gelirdim.
Düzenleme: Konu tarihini farketmemişim. :gülenyüz

Son düzenleme:

Medinelii

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
652
1
MilkyWayGlxy
Ah be hocam keşke önceden haberim olsaydı şu an katılabilme şansımız varmı ?
varsa daha fazla bilgi edinebilirmiyiz ?

Whiteht

Uzman üye
4 Haz 2015
1,346
1
C:/
eskişehirde olsaydı kesinlikle katılırdım hocam konyalıyız amma konyada değiliz :): şans

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.