Korku Hikayesi //Stajyer Asistan

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Cumartesi gecesi rahat ve derin bir uykuya dalmıştım. Gördüğüm çok garip rüya beni ürkütmüş ve uyandırmıştı. Eve tanımadığımız bir adam giriyordu ve babamın bıçak takımındaki en büyük bıçakla bütün ailemi paramparça ediyordu.
Alnımdaki teri sildim ve biraz su içmek için mutfağa yol aldım.
Dolaptan soğuk suyu aldım, bardağa doldurdum. Suyu yudumlarken tezgahtaki bıçak takımıyla gözgöze geldim, en büyük boy olanı yerinde yoktu. Hemen babam ve annemin odasına koştum, ama kapının kolundaki kan izlerini görünce durdum ve oraya girmekten vazgeçtim.


Garip, şimdi bıçağın neden yerinde olmadığını ve onu neden arka bahçemize gömdüğümü hatırladım. Sanırım bir gün önce kendi yaptığım şeylerin rüyasını görmüştüm.
Olağan dışı bir durum yoktu, yatağıma döndüm...


29G3Vq.png
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.