Kötü amaçlı siteleye sızarsam yakalanirmiyim

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
199
Siteye sızarsam eğer yakalanirmiyim
Öncelikle Merhaba, İyi Forumlar, İyi Çalışmalar;

Sitenin kötü olmasından derken tam anlayamadım. Yani kötü olarak tam ne sitesi oluyor. Ama genel olarak bakar isek Türkiye sınırları içeresinde bulunduğu sürece büyük ihtimal ile suç olur. Fakat Türkiye sınırları dışında ise pek olacağını sanmıyorum. Fakat yine bir sızmak suç bunun bilincinde hareket edelim :). Yurt dışı site ise gizliliğinizi korumanızı tavsiye ederim. Fakat Türkiye ise lütfen siz sızmayın ve bu siteyi bildirin. Siber suçlara bildiriniz. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir. Şimdiden kolay gelsin. Tekrardan iyi forumlar, iyi çalışmalar, iyi günler :).

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,406
Merhaba kendini gizlemez isen yakalanırsın tabiki ancak bu konuyu açtığına göre amatör olduğunu düşünüyorum VPN proxy gibi yöntemler kullanabilirsin basit sitelerin başına iş açacağını düşünmüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.