Kredi kartı bilgilerim sızdı

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
Merhaba arkadaşlar 1 sene önce kredi kartı bilgilerim site üzerinden çalındı yurt dışından alışveriş yapılmış bankayı aradım dava açtım hiç bir bilgi aktarmadılar bana ve paramıda geri alamıyorum bunun için ne yapabilirim.
 

BackBox

Katılımcı Üye
3 Tem 2007
940
1
Kartepe
Benim de başıma geldi toplamda 3000 tl'ye yakın bir para facebook ads gibi bir siteden çekmişlerdi.Bankaya başvurdum inceleme başlatıldı inceleme süresinde çekilen para hesap bakiyesinden düşüyor yine harcama yapabiliyorsun 2 hafta sonra harcama yapılan yer parayı iade etti...Telefonuna 3d mesajı gelip onaylamadığın sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum...
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.