Kullanıcıya Rütbe Vermek

cartman

Katılımcı Üye
28 Ara 2005
932
17
zBjk
Admncp=>Kullanıcılar=>Kullanıcıları Ara'ya Tıklayın Ondan Sonra Kullanıcının Adını Yazıp Arama ßuTonuna ßasın

ßunları Yaptıktan Sonra Sağ Taraftaki Kullanıcı Grußu Ayarları=>ßirinci Kullanıcı Gruplarından Vermek İstediğiniz RüTßeyi Secin İlave Kullanıcı Gruplarında Hicbir Butonu İsaretlemeyin Öyle Kalsın Sonra Kaydet'e Tıklayın..

Eğer Bölüm Sorumlusu Görevi Vereceksiniz Ayrıca SunLarı Yapın ;

ForumLar & Moderatörler=>Forum Düzenleyiciden En Sağda Moderatör Ekleyi Secin & Git Diyin Sonra Moderatör Kullanıcı Adı Yazan Yere Kullanıcının Adını Yazın Gerisine Dokunmayın & Kaydet Diin...
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.