Kurbanın Sistemini felç edin !!

@LpasLaN

Yeni üye
3 Şub 2007
29
0
Elazığ
Kardeş cevap vermeyişimiz çekingenliğimizden değil, offline oluşumuzdan. Kerkük ve diğer Türk illeri için "elimden geleni" yapmaya hazırım !!
 

mehmet mustafa

Yeni üye
5 Şub 2007
18
0
Kerkukten dost cagrisina kulak verin

Selamin Aleykum Arkadaslar dostlarimiza kulak verin.Bizim savasimiza bilgisayar ortaminda destek verecek dostlar ariyoruz.Bize ulasacaginiz mail [email protected] .Tesekkur Zorrokin pin10_minako basaracaginiz sey bizim icin buyuk bir zaferdir.
 

bozturk

Yeni üye
4 Şub 2007
10
0
alpaslan sen bitanesin kardeş yaw bu linkle adamı perişan ettim... işte bu yaw .....

BU ÜLKEDE TÜRKÜN TÜRKDEN BAŞKA DOSTU OLMAZ İTTEN KÖPEKDEN ASLA...
 

darthkaan

Yeni üye
10 Ocak 2007
35
0
ya buna zten kimse tıkllamz ki abi sitenin adına bak ha.ckers boyle bir siteye kim tıklar ben değil şahsen
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.