kurtun ewreleri

_SpeedY_

Yeni üye
5 Kas 2006
35
0
www.turkhackteam.org/net
Şimdi kurtun 3 ayrı evresi var bunlardan
1.Yavru(1-39 lvl):Yavrularından kendi aralarında büyüklük farkları var yani küçüçük bir şeyken birden 2 katına çıkmıyor yavaş yavaş büyüyor.
2.Genç(40-60):Burda kurdumuz büyüyor, yele oluşuyor,Kuyruk arkaya doğru sivrileşiyor ve biraz da kaslanıyor.
3.Yetişkin(60-90):Kurdumuz artık tam bir savaşçı vucüdunun 2 yanında birer kalkanı var ve başının üstünden 2 sivri ****l uzanıyor.

işte resimleri
https://tik.lat/6Cj1B

plamen

Yeni üye
16 Ocak 2007
1
0
Ben 64 Lvl Kurt Gordum Oyle Bisi Yok Başka Oyunda Degilsededigin Ben Silkroad Diyorum

gömdümby

Yeni üye
6 Ocak 2007
24
0
sondaki mi puahahah 2. de yok ki duruşa bakar mısın young tiger gibi ince bi de kim bilir hangi forumdan arakladın önce yorumları oku sonra at yok öle bişe yemişler seni:D

breaKeR

Yeni üye
25 Ocak 2007
23
0
ewt kalkanlı fialn diye bi muhabbet var ama bilemem bide bu kurtun üstüne binme gitme diyolar... zaten kurtun menusunde var binme tusu ama kapalı..

gömdümby

Yeni üye
6 Ocak 2007
24
0
son kurt korede de yok manyağın biri öle resim yapmış inanmayın böle hurafelere binme olayına da gelince eklenebilir sadece ama öyle bir şey yok

SoLdier_

Üye
24 Mar 2007
54
0
hueheuh sondakı yalan mıllet yok öle bşi ama 1. ve 2. doru bi arkadaş young tiger gibi fln dedı ama baya ezık galiba:D:D:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.