LabelsWin ile Klasörlerinizi ve Dosyalarınızı Renklendirin

Bedros Sanches

Emektar
5 Ocak 2006
525
14
Austin,Texas
Programı aşağıda ki linkten download edip* klasörlerinizin renklerini değiştirebilirsiniz. Klasör renklendirmek için ücretsiz
http://www.proggle.com/labels/LabelsWinLite_1_0.exe
dosya iconlarını da renklendirmek istiyorsanız paralı sürümünü kullanabilirsiniz. aşağıdaki link 14 günlük trial versiyonudur.
http://www.proggle.com/labels/LabelsWin-1_0.zip
Rengini Değiştirmek İstediğiniz Klasöre Sağ Tıklayıp
Labele Gelin Ordan İstediğiniz Rengi Seçin Klasörlerinizi Renklendirin...
0002wf.png

l_sshot.gif

alıntıdır.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.