LaCie'den 3TB kapasiteli d2 Quadra USB 3.0 harici depolama birimi

ShaaDooM

Uzman üye
14 Şub 2012
1,944
0
İstanbul
Depolama alanındaki çözümleriyle yakındna tanınan LaCie, tasarımıyla göz dolduran d2 Quadra USB 3.0 harici depolama biriminin 3TB'lık modelini duyurdu.

Hali hazırda 2TB ve 4TB olmak üzere iki farklı model olarak satılan d2 Quadra USB 3.0, rakipleri arasından, %60'a varan oranda daha hızlı ısı transferi sağlayan kanatlı, alüminyum kasasıyla sıyırılmayı başarırken; çapraz platform desteğiyle Windows'ların yanı sıra Mac'lerde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Depolama birimi, USB 3.0 portunun yanı sıra iki adet FW800 ve bir adet de eSata portuna ev sahipliği yapıyor.

2TB'lık modeli 199 dolar, 4TB'lık modeli ise 319 dolara satılan d2 Quadra USB 3.0'ın 3TB'lık yeni modelinin satış fiyatı ise 239 dolar olarak belirlenmiş.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.