Lanet Olsun Dünkü Olaylardan Sonra Korkmaya Başladım

***YARAMAZ***

Uzman üye
10 Ara 2007
1,030
7
Cenazede Cizre Karayolları Bölge Müdürlüğü önündeki Türk Bayrağı PKK yandaşları tarafından yere indirildi

ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde dün teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın Kenya'da yakalanıp Türkiye'ye getirilişinin 9'uncu yıldönümü nedeniyle korsan gösteride çıkan olaylarda, başına taş isabet ederek ölen 15 yaşındaki Yahya Menekşe'nin bugünkü cenaze töreninde PKK yandaşları yine terör estirdi.Cenazede Cizre Karayolları Bölge Müdürlüğü önündeki Türk Bayrağı PKK yandaşları tarafından yere indirildi. Olaylar sırasında güvenlik güçlerinin yetersiz kaldığı görüldü.

İlçedeki açık işyerlerini taş ve sopalarla tahrip eden, camlarını kırıp sahiplerini döven saldırganlar, direkteki Türk bayrağını indirdi. Sarı- yeşil- kırmızı renkli beze sardıkları Yahya Menekşe'nin tabutunu, Abdullah Öcalan ve bölücü örgüt lehine sloganlar atarak 2 kilometre omuzlarda taşıyan PKK yandaşları, Asri Mezarlık'da yine sloganlarla toprağa verdi.

Cizre'de teröristbaşı Abdullah Öcalan için dün izinsiz gösteri yapan yaklaşık 150 kişilik grubun polisle çatışması sırasında başına taş isabet etmesi sonucu ölen hurdacı 15 yaşındaki Yahya Menekşe'nin cenaze töreni de olaylı geçti.

İlçede hurdacılık yapan ve dünkü izinsiz gösteriye katılan Yahya Menekşe'nin cesedi, gönderildiği Malatya Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsisinin ardından sabaha karşı Cizre'ye getirildi. Cenaze bu sabah Yahya Menekşe'nin evinin de bulunduğu Nur Mahallesi Camii'nde ***ürülüp burada cenaze namazı kılındı.

YİNE TERÖR ESTİRDİLER

Yahya Menekşe'nin, sarı-yeşil- kırmızı renkteki beze sarılı tabutu aralarında çocuk ve gençlerin bulunduğu yaklaşık 1000 kişilik grup tarafından saat 11.00'de camiden alınıp Cizre Asri Mezarlığı'na ***ürülmek üzere omuzlarda taşınmaya başlandı.

Cenazeye DTP'li belediye başkaları ile il ve ilçe parti yöneticileri de katılırken, Nusaybin Caddesi üzerinde tabutu omuzlarında taşıyan kalabalıktan bazı gruplar, açık olan işyerlerine saldırdı. PKK yandaşları, taş ve sopalarla 100 kadar işyerlerinin camlarını kırdı, sahiplerini dövdü.

TABUTU 2 KİLOMETRE TAŞIDILAR

Nusaybin Caddesi'nin savaş alanına döndüğü olaylar sırasında caddeden geçen sivil otomobil ve otobüsler de taş yağmuruna tutuldu. Bu sırada Cizre'den geçen bazı kamyon şoförlerinin, araçlarının taşlanmasını önlemek için korna çalarak, protestoculara destek veriyormuş gibi davranmak zorunda kaldı.

Göstericiler daha sonra kaldırımları sökerek büyük beton blokları cadde üzerine bırakıp yolu araç trafiğine kapattı. Cadde üzerinde bulunan Karayolları 75'inci Şube Şefliği'ne yönelen PKK yandaşları, direkte asılı Türk bayrağını indirdi. Göstericiler daha sonra 300 metre uzaklıktaki Belediye Parkı'ndaki Türk bayrağını da indirdi.

Cenazenin taşınması sırasında bir grup, caddeden ayrılıp ilçe merkezine yöneldi. Ancak bu kişileri, diğer gruplar ikna ederek engelledi. Yaklaşık 2 kilometre omuzlarda taşınan cenaze Asri Mezarlığa getirildi. Mezarlıkta PKK flamaları ve teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın posteri açılırken sık sık, 'PKK halktır, halk burada', 'Katil iktidar', 'Apo'nun fedaileriyiz' sloganlar atıldı. Yahya Menekşe'nin cenazesi toprağa verdikten sonra ilçeye dönen PKK yandaşları, bazı mahallelerde de gösteri yaptı.

POLİS MADAHALE ETMEDİ

Güvenlik güçleri cenaze nedeniyle Cizre'de çok sıkı güvenlik önlemleri alırken, ilçeye başta Şırnak olmak üzere Şanlıurfa, Siirt ve Gaziantep'ten polis takviyesi yapıldı.

Ancak göstericiler Cizre'yi yine savaş alanına çevirken cenaze töreni boyunca müdahale etmeyen polis, göstericilerin dönüşte ilçe merkezinde gösteri yapmasını önlemek için müdahalede bulundu. Halkın büyük bölümü evlerine kapanırken, ilçe merkezinde gösteriler yer yer devam etti. Olaylar sırasında göstericiler görüntü alan gazatecileri tartakladı.

BANA BİRİSİ BUNLARIN RÜYA OLDUĞUNU SÖYLESİN ÇÜNKÜ BEN KENDİMDEN UTANIYORUM

qaddar

Üye
7 May 2008
166
0
Kardeş Kavgasımı?
Sen Hala Kardeşmi Arıyosun Artık Kardeşlik Yok O çoook Eskidendi Kusura Bakmasın Kimse
Bana Bir Tane Apoya Düşman Kürt Gösterin Pkk Ya Karşı Bi Kürt Gösterin
O Yalanıda Artık Yemeyin

qaddar

Üye
7 May 2008
166
0
Nusaybin Caddesi'nin savaş alanına döndüğü olaylar sırasında caddeden geçen sivil otomobil ve otobüsler de taş yağmuruna tutuldu. Bu sırada Cizre'den geçen bazı kamyon şoförlerinin, araçlarının taşlanmasını önlemek için korna çalarak, protestoculara destek veriyormuş gibi davranmak zorunda kaldı.

BUNU GÖRÜPTE BUNLARIN KAFASINA SIKMAYANDA VATAN HAİNİDİR :(

R.S

Üye
15 Tem 2008
137
1
Sitting Bull Recordz ®
Kardeş Kavgasımı?
Sen Hala Kardeşmi Arıyosun Artık Kardeşlik Yok O çoook Eskidendi Kusura Bakmasın Kimse
O Yalanıda Artık Yemeyin

birader sen bana mı öğretion ben 11 sene diyarbakırda kaldım, ankaralı olmama rağmen diyarbakırda büyüdüm babam özel harekat polis...

leadsoldier

Yeni üye
10 Tem 2008
8
0
yaa biraderler kardeş die die zaten böle oldu bunlar TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA KARDEŞİ YOKTUR...!

bilrock

Yeni üye
16 Tem 2008
42
0
birgün gelecek ülkücü ve milliyetçi kardeşliğimiz ve kara kuvvutlerimz ALLAhın izni ile bitecektir.Hiçbir şey kolay değil bu ülke nelere dayanmış buda geçer.herkez birgün bu yola gelecek...

Kakanacan

Yeni üye
12 Mar 2008
38
0

hainler ben bu olanlari gorseydim hainlerin bogazlarini bir bir keserdim

starred

Yeni üye
4 May 2008
6
0
Kardeş Kavgasımı?
O Yalanıda Artık Yemeyin

Turkiye'de yasayan 20 kusur milyon kurd pkk ya destek verseydi ulkede tam bir ic savas cikardi.Emperyalist devletlerin her iki tarafida kendi cikarlari icin destekledigi Kirli kanli bu savasi, butun kurdlerin destekledigini yada pkk ye destek verdigini soylemek ulkenin siyasi politik ve ekonomik yapisini tanimadan edilmis cahilce sozlerden baska bir sey degildir.

hakan3693

Yeni üye
29 Tem 2008
5
0
Kürtler bizim arkamızda bi insanın kardeşi yanında olur arkasında değil
bir insanı arkasından vurmanın yolu arkasında olmaktır.
bu ş.refszler iyilikten anlamaz en iyi kürt ölü kürt türk ün türkten başka dost u yokdur
öyleleri s.ken yaranır arkadaşlar
tşk ederim paylaşım için

hakan3693

Yeni üye
29 Tem 2008
5
0
Turkiye'de yasayan 20 kusur milyon kurd pkk ya destek verseydi ulkede tam bir ic savas cikardi.Emperyalist devletlerin her iki tarafida kendi cikarlari icin destekledigi Kirli kanli bu savasi, butun kurdlerin destekledigini yada pkk ye destek verdigini soylemek ulkenin siyasi politik ve ekonomik yapisini tanimadan edilmis cahilce sozlerden baska bir sey degildir.

her kürt aynı değil bizim kast ettiklerimiz ben kürt üm diyenler
benim kapı bir komşum var
geçenlerde sohbet ettik
adam diyoki bizim doğu şivesi böyle ben elimden geldi kadar ankara istabul uslüplu türkce konusuyorum
ben diyorum türk üm milletiyo bana siz kürtsünüz bizi dışlamaya calısıolar fakat ben türk üm ne mutlu türk üm diyene ,fakat her kürt aynı değil bazıları bu vatanı bölmek istiyor. fakat her kürt te o düşünce yok ayrıca ben türk üm sadece konuşmama biraz değişik diyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.