Laptop kapanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeimoS 18

Kıdemli Üye
15 Nis 2007
3,088
3
Bursa
Laptopa format atmaya çalışıyorum format sırasında sürekli kapanıyor kaçkere yeniden denediysem hep kapandı değişik windows cdleri kullandım yine olmadı ama windows çalışırken bir sorun olmuyo yardım edermidiniz

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
1) Power kablolarını iyi kontrol et.

2) Ram'den yada hdd'den kaynaklanır.

3 ) Pc eğer daha açılmadan bios'da kapanıyorsa donanımsal sorun var demektir ;)

4) Büyük ihtimal soğutma sistemi yada psu'dan kaynaklanıyordur.

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
Kurtarma cd'si varmı? Varsa onunla deneyin bir de..

Yada aşağıdaki önerileri okuyun

Alıntı:
AgitCaN
Öncelikle formatlama veya biçimlendirme işlemini yaparken laptopunuzn şarj durumunda olmasına özen gösterin

Bunun haricinde elinizdeki WindowsXP CD'sinin sağlam olduğundan emin olun

Bunra rağmen sorun devam ederse batarya sorunlu olabilir , teknik servise ***ürün

BİDE BU PROGRAMI KURUN.TEKRAR DENEYİN
GEREKSIZ DOSYA TEMIZLIGI= WinSysClean 2008 8.03 + 2009 WINDOWSU ONA EMANET EDİN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.