laptop touchpad ve klavye sorunu

seymen57

Yeni üye
30 Eyl 2007
1
0
mrba öncelikle.... ben 2 ay önce bir laptop aldım vestelden.Şu sıralar bir problem ortya çıktı.3-4 günde bir touchpad donması oluşuyor bilgisayarda ve ardından klavye donuyor hiç bir tuş çalışmıyor ama harici mouse taktığımda harici mouse çalışıyor fakat klavye yok biraz bekliyorum düzelir belki die ama maalesef reset atmak zorunda kalıyorum çünkü bilgisayar normal bir şekilde kapanmıyor ve pili takıp çıkarınca anca çalışıyor çok acilll yardım ederseniz ya da bir bilginiz varsa söylerseniz çok memnun olurum ...

patocu

Yeni üye
26 Mar 2008
1
0
kardeş benimde aynı oldu şimdi hallettim şimdi dediklerimi yap: Bbaşlat, denetim masası , fare , aygıt ayarları orada touchpad yazıyo orayı devre dışı bırak yap

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.