Lavasoft Ad-Aware Pro Internet Security 9.6.0

dj mustafa

Kadim Üye
18 Haz 2008
5,939
0
İstanbul
1291840570apro.jpg

Her zaman, e-posta kontrol, fatura ödemeleri, ya da bir dosya indirmek için çevrimiçi, siber suçlular ve özel bilgilerinizi çalmak için bilgisayarınızda sızmak için onların acımasız girişimlerine maruz kalmaktasınız. Virüse karşı tam bir malware koruması, casus yazılım, trojan, rootkit, malware, korsanları, keyloggers, ve Ad-Aware Pro ile diğer potansiyel siber tehditler!Artık Lavasoft Ad-Aware ile bu tür tehditlere son verin
Komple Malware Koruması
Anti-spyware teknolojimiz, anti-virüsümüzün kapsamlı malware koruması sağlamasıyla güçlü bir paket kombinasyonudur, karışık malwarelere, virüslere, spywarelere, keyloggerlara, trojanlara ve daha fazlasına karşı içeriklidir.
Ad-Watch Live! Expert
Ad-Watch Live! Expert, karalistedeki IP adreslerinin bağlantılarını bloklayarak güvenlik için yeni bir katman eklemekte ve bunu kullanıcıya sunmaktadır. Aynı zamanda gerçek zamanlı ağ koruması, kayıt defteri koruması ve davranışsal tabanlı sezgisel taraması içeren işlem korumasını eklemektedir.
Gerçek zamanlı işlem koruması,
sisteminize bulaşmaya çalışan bağlanan ya da bağlanmaya başlayan kötü niyetli işlemleri bloklar ya da askıya alır, sisteminize entegre olamalarını ve daha fazlasını engeller.
Gerçek zamanlı kayıt defteri koruması,
gelişmiş algılamayla malware’in en büyük hedefi olan kayıt defteri değişikliklerine kalkışan malwareleri algılar. Ad-Watch uyarıları size, bir program kayıt defterinizde değişikliklere yapmaya çalıştığı zaman, bu tehlikeyi bloklama ya da erişime izin verme gibi bir güç verir.
Gerçek zamanlı ağ koruması, monitörlerden giden ağ trafiğini ve IP adresleri kara listede olan bağlantıları ve websitelerindeki bilinen zararlı yazılımları tanımlar ve durdurur.
Yeni! Genotip Algılama Teknolojisi
Sezgisel tabanda, genotip günümüzün gelişen tehditlerine ve henüz oluşturulmamış tehditlerine karşı Ad-Aware’in bir adım önde olmasını sağlıyor. Bu teknoloji derinlemesine bilgi içindir.
Davranış Tabanlı Sezgisel Algılama
Ekstra Algısal Koruma, bilinen tehditleri algılamada bir adım önde olmanıza izin verir – sezgisel algılama, kişisel bilgilerinize ataktan önce siber hırsızlığı ve aldatıcı malwareleri, bilinmeyen ve gelişmekte olan malwareleri bulur ve durdurur.
Rootkit Temizleme Sistemi
Uzman seviyedeki rootkit teknolojisi gizli mekanizmaları ve gizli kodu ortaya çıkarır ve hatta en karmaşık izleme araçlarını dahi ortadan kaldırır. – Sisteme yetkisiz erişim sağlamak için kullanılan en sinsi taktikleri dahi ortadan kaldırır.

Etkisizleştirici
Gelişmiş kaldırma aracı malware girişimleriyle mücadele eder, hatta sisteminizi yeniden başlattıktan sonra eski haline getirir.
İndirme Görevlisi, İnternet Explorer için.
Birçok insan internetten dosya indirirken tehlikelerden ve risklerden ötürü korkamaktadır. İndirme Gözlemcisi, dosyaları internetten güvenle indirmeyi ek bir koruma katmanıyla sağlar. Eğer dosya zaralı bir yazılım içeriyorsa, indirme işlemi yapılırken uyarı notu alırsın ve malware sisteminize girmeden önce kolayca işlem yapabilirsin.
Algılama, Kaldırma ve Tamir
Ad-Aware sisteminizi zekice virüslerin bütün izlerini ortadan kaldırarak temizler.
Yeni! Rahatsız Etmeme Modu
Tam ekran modunda sunum yaparken, oyun oynarken ya da video izlerken korumada kalır. – Diğer yazılım programları sistem kaynaklarında zorlanma ya da kesinti verirken, rahatsız etmeme modu, bu tarz şikayetler olmaksızın, işlemlerini gerçekleştiriyor.
Sistem Kaynaklarında En Az Seviyede Zorlanma
Bilgisayarın kaynak kullanımını geliştirir, bunun anlamı koruma esnasında bilgisayarınızın yavaşlamayacak olmasıdır.
Araç Kutusu
Lavasoft, bilgisyarınızın performansını optimize etmenize yardım etmekle beraber tek başına çalışan programların kullanımı gibi yaralı bir dizi uygulama geliştirmiştir.
ProcessWatch çalışan işlemleri ani bir anda derinden izlemeyle bilinen hızlı casusları durdurur.
ThreatWork Birliği, Ad-Aware taraması esnasında ya da analiz için ThreatWork’e teslim edilmiş bir dosyaya ya da klasöre sağ tıklama yapıldığı zaman kötü niyetli yazılımları ya da korunmuş şüpheli dosyaları kolayca tanımlar.
HostsFile Editor, Ad-Aware’in içine eklenmiş olan web navigasyonunun kontrolü altına alınmasını, güvensiz ve zararlı web sitelerini bloklar ve kullanıcıların web seyir navigasyonu dosyalarını oluşturmalarını sağlayan bir uzman aracıdır.
Otomatik Başlangıç Yönetimi bilgisayarınızda hangi programların çalıştığını kontrolünüz altına almanızı sağlayıp, bilgisayarınızın sorunsuz çalışmasını sağlar – sisteminizdeki gereksiz programlar aynı anda çalışmaya başladığı zaman oluşan paylarını azaltır.
Özelleştirilebilir Profil Taraması
Kişisel profilinizin kolayca oluşturulup taranmasını sağlar yani Ad-Aware sadece sizin seçtiğiniz bölgelerin taramasını yapar. Nerede olduğu bilinen kötü niyetli program alanlarının taranması ya da tarama için 13 farklı bölgenin seçilmesi, kritik bölge içermesi, sadece çalıştırılabilen dosyalar, ZIP dosyaları, Windows kayıtlarının taranmasıyla zaman korunmaktadır.
Kullanımı ve Yüklemesi Kolay
Her kullanıcının aynı ihtiyaçlara sahip olmadığını biliyoruz, bu yüzden herkese Ad-Aware’le etkileşime geçebilmeleri için kendi kararlarını verme gücü verdik.
Kolay Mod size kurma ve unutma izni verir – bizim uzman tavsiye özelliklerimizi kullanarak, sizin bölümünüzle herhangi bir etkileşime ihtiyaç duymadan, programı kullanabilmenin mümkün olan kolay yoludur.
Yeni! Gelişmiş Mod özel ihtiyaçlarınıza her şeyi uyarlamak için seçtiğiniz bütün bölümleri özelleştirmenizi sağlar.
Lavasoft SmartSet
Lavasoft uzmanlarının size klavuzudur. Lavasoft SmartSet mümkün olan en kolay şekilde tarama ve temizleme yapar – bulunan virüsler için tavsiye edilen işlemleri ve tarama özelliklerini sağlar.
Zamanlayıcı
Otomatik tarama kişisel planlarınızın kurulumuyla kaynakları ve zamanı optimize eder. Eğer Lavasoft SmartSet ile birlikte kullanılırsa sizin bütün tarama için unutulan ayarlama işlerinizi yapar.
Ağ Sürücüsü Taraması
Ağ sürücüleri taraması yani sadece kendi sürücünüzde değil, ağınızda paylaşılan bölümdeki malware’ leri algılamanızı sağlar.
Harici Sürücü Taraması
Harici depolama araçlarınızı, iPod’ ları, USB’ leri, ya da bilgisayarınıza bağlanan sürücüleri güvenliğinize ek bir katman olmak için tarar.
Pin-Point Taraması
Kötü amaçlı ya da güvenli olan bir dosyayı çabuk tanımlar – tarama esnasında bir dosyaya ya da klasöre sağ tıklamayla tanımlanır ya da ThreatWork Alliance’a gönderilebilir.
Sistem Geri Yükleme Noktası
Windows’un sistem geri yükleme noktası ayarlanır yani işletim sisteminizi engellemeksizin ve korkmaksızın kurtarır – problemin öncesindeki duruma tekrar dönmek.
TrackSweep
Gizliliğinizin kontrolünü, webde çoklu tarayıcıda – Internet Explorer, Firefox ve Opera ile – dolaşırken arkasında silinen bölümleri sadece bir tıklamayla kaybeder.
Komut Satırı Desteği
Windows ara yüzünü başlatmaksızın ürününüzün taramasını yönetin.
ThreatWork Alliance
ThreatWork Alliance bizlere en yeni ve en ilgili tehditleri mümkün olan en iyi korumayı sağlayarak gelişme izni veren, güvenlik gönüllülerinin oluşturduğu yardım amaçlı bir birliktir.
Özel Görünüm & Toplulukça – Yürütülen Çeviri (Custom Skins & Community-Driven Translations)
ALTERNATİF LİNK 1
ALTERNATİF LİNK 2
ALTERNATİF LİNK 3
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.