Lenovo, Yoga 11'in online satışını durduruyor

'[email protected]

Yaşayan Forum Efsanesi
11 Ağu 2012
11,074
0
28
Bakü
Microsoft Windows RT işletim sistemiyle ilgili son zamanlarda sıkıntı yaşamaya başladı. Windows RT sürümünde özellikle yeni güncellemenin gelmesiyle de bazı problemler olduğu anlaşıldı. Microsoft amiral gemisi olan Surface’i de Windows RT sürümüyle getirmişti. Surface RT’de de önemli oranda fiyat düşüşü gözlendi.
1374161372_yoga11.jpg

Diğer bir Windows RT üyelerinden biri de Lenovo’nun Yoga 11 tableti. 11 inçlik tableti hem tablet hem de netbook olarak karşımıza çıkan bir hybrid cihazdı. Lenovo da Windows RT’nin verdiği pişmanlığı yaşıyor. Lenovo Yoga 11 satışlarının önemli oranda düşmesi üzerine Lenovo önlem alıyor.
Lenovo Yoga 11 üretimini durduracak ve online satışlardan da kalkacak. Tasarımıyla değişik bir hybrid olan bilgisayarın sadece bazı perakende satışları devam edecek. Mayıs ayında piyasaya çıkardığı Yoga 11S Windows 8 işletim sistemi ve Intel Core işlemcilerle yayınlanmıştı. Yapılan açıklamalara göre Yoga 11S’in satışları iyi gidiyor. Lenovo temsilcilerinden J.Gold RT tabletlerin üretiminin piyasada azaltılacağının da altını çizdi.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.