Level Kasma Rehberi [grp]

lordpunisher

Kıdemli Üye
23 Ağu 2007
4,827
27
underground
Fa ranged olduğu için melee moblara karşı büyük avantaji vardir size gelene kadar onlari öldürebilirsiniz.
Moblari bir araya toplayarak limit i 2 veya 3 olan spelleri kullanarak toplu dmg verebilirsiniz.
Tabi hepsi sizin oynayiş tarzinizda bitiyor ;>

Lv 30-40
Magic i en az A.Expert yapın.
Swordu da bi rank altında tutmaya çalışın

Green Despair
Mosscutter
Bitter leaf
Mosscyther

Bloody Ice
Hound Zombie (ve Pantherhorn Zombie)

Lv 40 - 50
Magic i en az A.Expert yapın master yaparsanız sizin yararınıza tabi.

Green Despair
Mosscyther
Wriggle leaf
Mosquito Queen

Lv 50 - 65
Magic i en az master yapmiş olmanız lazım A.master olursa daha iyi olur.

Port Lux
Stone gargoyle
Stone Golem
Dark Blader

Dungeon
DT cards.
Bu cardlarla instance lari yapabilirsiniz ama ghost shipten uzak durun ranged moblar çok zamanınızı alır.

Lv 65 - 80
en az A.master ama en güzeli G.master olmaktir bu lvl araliğinda

Fort Ruina
Mech Buffalo
Mechzard

Instant Dungeon
Lake in Dusk

Skill kasmak ve amp için birçok şey yazıldığından onlari çevirme gereği duymadim zaten bende tam çözemedim amp i ;> umarım birilerinin işine yarar ben böyle birşeyi çok geç buldum ama çok yararı oldu paylaşmak istedim. Yazımda ya da bilgilerde yanlişlik olduğunu düşünüyorsanız bana ulaşırsanız düzeltirim bi oturuşta bu ka
dar yazabildim ;>

genccafe

Yeni üye
1 Eyl 2008
1
0
:s:a beyler ben yeni uye oldum da bu pk 2 dosyasını nasıl in diricez bulamadım lut fen yardım edin :))

piiz

Üye
1 Şub 2010
51
0
size bir sorum olucaq oyunun sitesinde indire tıqladığım zaman bu oyun sadece abd ve canada içindir yazıor bilmek istediğimşey acaba oyuna türkiyedende girile biliniyormu ?

Draniel

Yeni üye
4 Ocak 2011
14
0
Aslında Cabalda Lv kasmak için Moblarla Çok uğraşmassınız Full görev Yapıyorsunuz zaten yapmassanız oyun sizi aşırı bayarak Oyunu bırakmaya kadar ***ürüyor

pain01

Yeni üye
10 Nis 2012
10
0
arkadaşlar bu oyunda lvl kasmak kadar kolay birşey yok.. boşa lvl kasmayi buyultmeyin gozunuzde 10 10 a kadar rahat gorev kasior siz emek harcamiorsunuz mob felan kesmiorsunuz saten 110 dan sonra ise dg lere girip kasılıorsunuz.. benim 140 wa charim vardi.. 2 kişi aldim yanima saglam adam aldim yanıma ic2 ye girdim ic2 de kasılmalık moblar var her skill vurusunda deli gibi exp verior 2m 3m ex pverior her skill de hemde ordaki moblar bittikden sonra 20 ser dakka sonra tekrar cıkıorr.. ben 140 lvl de girdim ic2 ye ciktigimda 143 oldum dg 2 bucuk saat saaten 2 bucuk saatte 140 dan 143 e kasıldim hemde hic bir mob a dalmadam arkadaslarim kastii.. asil gozunuzde buyultmeniz gereken olay item olayıdır en zoru item dizmektirr

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.