LFI Local File İnclude // Sırf RFI Öğrenmeyin! Okuyun!

darkcod3

Yeni üye
21 Ocak 2009
33
0
Eline Sağlık ... LFI yi ilk defa görüyorum ... ama Baya güzelmiş . Rfı gibi aslında baktığımızda kodlama şekilleri falan birbirine benziyor. LFI peki sizce RFI nin bir benzerimi ?

Kod:
/robot.php?miller=

"miller" kodu burda şimdi Lfi mi oluyor ? Local File İnclude ?

WaGranT

Kıdemli Üye
17 Şub 2008
2,064
25
@NK@R@
en gÜzel sİteye geldin bence daha Çok Şey ÖĞrenecek Şey vat yeterki merak olsun ÇÖzÜlmeyecn Şey yok

ScrapoL

Yeni üye
30 May 2009
7
0
Teşekkürler güzel paylaşım arşivime ekledim.İznin olursa kendimi geliştirdiğimde bunları kullanmak istiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.