Liatro Button Maker 2.2

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,151
378
WORLD
Program sayesinde yüksek kalitede hızlı bir şekilde hazır olan örneklerden buttonlar hazırlayabiliyorsunuz. Hazır olan kalıplardan seçiminizi yapabilir* büyüklüğünü* renk ayarlarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca image dosyasını döndürebilir ve farklı formatlara export edebilirsiniz..


Liatro-Button-Maker_1.png

http://216.194.80.162/download/lbmaker.exe]ZORROKİN.TURKHACKTEAM[/url][/URL]LİNK: ZORROKİN.TURKHACKTEAMhttp://216.194.80.162/download/lbmaker.exe]ZORROKİN.TURKHACKTEAM[/url]​
[/URL]

Serial


Serial: 2657DAFEC1158C6
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.