line 1 error sistem belirtilen dosyayı bulamıyor hatası yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nax61

Katılımcı Üye
12 Mar 2009
729
0
Trabzon
1.Internet Explorer'ı açın.
2.Internet Seçenekleri Tools tıklayın, daha sonra.

3.Gelişmiş sekmesine tıklayın.

4.Ve "Kod hata ayıklamasını devre dışı bırak için" satırını bulun ve kutusuna bir onay işareti koyun.

5.Şimdi her komut dosyası hatası "satırı ve kutuya onay işareti kaldırmak hakkında" Görünen bir uyarı arayın.

6."Tamam" düğmesini tıklayın ve yeni tarayıcı başlatın..

bunları bir dene bakalım düzelecek mi..
 

bryant92

Üye
23 Mar 2008
102
0
ben ie kullanmıyorumki arkadaşım mozilla kullanıyorum :D hatayı durup dururken veriyo arada hata veriyo işte nası çözücem bu sorunu bilen yokmu :(
 

Adrenn

Katılımcı Üye
21 Mar 2009
339
0
mozilla yı revo porgramını kullanarak tüm programın bıraktıgı izleri kaldırarak tekrardan en son sürümünü yükle sorunun hallolmus olucaktır emin ol..revo yla kaldır ama tüm kalıntılarıyla kaldırıyo cünkü tekrardan kurarsan sorun yasamıcaksın..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.