Link Kısaltıcı 1.1

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1

Bu program sayesinde yabancı link kısaltma sitelerine girmeden tamamen Türkçe bir biçimde elinizdeki uzun web adreslerini forumlarda paylaşmak, arşivlemek ve bunun gibi amaçlarınız için kısaltabilirsiniz.

Yeni eklenen özellikler:
- Tasarım baştan aşağı değiştirildi, küçük kodlama hataları giderildi.
- Sayfa kaymalarının önüne geçildi, kısalttığınız adresi artık sorun yaşamadan alabileceksiniz.

Programın yaptığı görev şu: https://tik.lat/btXyQ gibi bir adresi https://tik.lat/Gjujq şeklinde kısaltmak. Bu kısaltmalar sayesinde hem paylaşacağınız yada kullanacağınız link fazla yer kaplamaz, güzel görünür ve yaptığınız iş için özen gösterdiğinizi kanıtlar.
Programı menüsü yardımı ile kapatabilir, yeniden yükleyebilirsiniz. Dilerseniz "Yardım" menüsü adı altındaki "Hakkında" düğmesi ile program hakkında bilgi edinebilirsiniz.


https://tik.lat/xemKB
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.