Link Kısaltma

Fatihtvz26

Yeni üye
22 Tem 2021
9
0
27
MERHABA BU LİNK KISALTMA SİTELERİ VAR TR.LİNK , bc.vc. vb siteler bunun gibi sitelerden nasıl para kazanılabılir daha onceden denedim ama linki kısalttıgımızda linke erişilmesi lazım o linke girip reklamları atlanması lazım insanları bu linklere nasıl kolay eriştebilirim ?

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
MERHABA BU LİNK KISALTMA SİTELERİ VAR TR.LİNK , bc.vc. vb siteler bunun gibi sitelerden nasıl para kazanılabılir daha onceden denedim ama linki kısalttıgımızda linke erişilmesi lazım o linke girip reklamları atlanması lazım insanları bu linklere nasıl kolay eriştebilirim ?
kullandığın yazılım,oyun vb. şeylerin crack li hallerini siteye upload edin
daha sonra youtubeden kurulum,kullanım ve linki paylaşın.

örnek ; pr'nin cracklisinin linkini kısaltın daha sonra indire bilmeleri için
reklamlı linkinizi katın ve insanlar linke tıklayacak ve böylece bir gelir elde edebilirsiniz.

Fatihtvz26

Yeni üye
22 Tem 2021
9
0
27
kullandığın yazılım,oyun vb. şeylerin crack li hallerini siteye upload edin
daha sonra youtubeden kurulum,kullanım ve linki paylaşın.

örnek ; pr'nin cracklisinin linkini kısaltın daha sonra indire bilmeleri için
reklamlı linkinizi katın ve insanlar linke tıklayacak ve böylece bir gelir elde edebilirsiniz.
pr dedıgın nedır anlayamadım dostum

oBugraReis

Moderatör
12 Ocak 2021
2,240
1,383
(nowhere) in
Konunuzu "THT Yardım Merkezi" Yaparsanız Daha Hızlı Cevap Alabilirsiniz.

sidarxx

Yeni üye
30 Nis 2021
11
2
telegramda bazı kanallar paylaşımlarında linke gelen tıklanmalardan para kazanıyorlar örnek veriyim şu an en çok gelir getiren kanal türünden biri +18 video kanallarıdır,siz oraya kanalınızdaki üyelerin ilgisini çeken post atıyorsunuz güzel bi açıklama yazıp linki koyuyorsunuz,1k tıklanma 20 25 tl civarı para veriyor siteler genelde,cidden çok büyük paralar dönüyor bu işlerde uğraşan biri günde 1000-3000 tl bile kazanıyor şahid olmuşluğum var adamım şuan 150k ya yakın kanalı var,sadece +18 videolar da değil apk uygulama,hack arşivleri,bedava internet,bedava aklınıza gelebilicek herşey paylaşan kanallar var arşiv kanalları bunlarda da çeşitli içerikler paylaşarak ve her ay 1 2 kanala reklam vererek kitlenizi hem büyütüp hem de kazancınızı arttırırsınız

yada youtubeye bedava internet kazanma,internetten para kazanama,kripto airdropları vb insanların işine yarar şeyler paylaşıp link açıklamada derseniz millet gelip tıklar ama benim aklımayatmıyo bu youtube işi telegram ortamı daha bana göre tabi yinede size kalmış bşy

aklınızda soru kaldıysa cevaplayabilirim hocam uzun yıllardır telegramda dönüp dolaştım çevrem oldu baya az ekmek yemedim telegramdan

Fatihtvz26

Yeni üye
22 Tem 2021
9
0
27
telegramda bazı kanallar paylaşımlarında linke gelen tıklanmalardan para kazanıyorlar örnek veriyim şu an en çok gelir getiren kanal türünden biri +18 video kanallarıdır,siz oraya kanalınızdaki üyelerin ilgisini çeken post atıyorsunuz güzel bi açıklama yazıp linki koyuyorsunuz,1k tıklanma 20 25 tl civarı para veriyor siteler genelde,cidden çok büyük paralar dönüyor bu işlerde uğraşan biri günde 1000-3000 tl bile kazanıyor şahid olmuşluğum var adamım şuan 150k ya yakın kanalı var,sadece +18 videolar da değil apk uygulama,hack arşivleri,bedava internet,bedava aklınıza gelebilicek herşey paylaşan kanallar var arşiv kanalları bunlarda da çeşitli içerikler paylaşarak ve her ay 1 2 kanala reklam vererek kitlenizi hem büyütüp hem de kazancınızı arttırırsınız

yada youtubeye bedava internet kazanma,internetten para kazanama,kripto airdropları vb insanların işine yarar şeyler paylaşıp link açıklamada derseniz millet gelip tıklar ama benim aklımayatmıyo bu youtube işi telegram ortamı daha bana göre tabi yinede size kalmış bşy

aklınızda soru kaldıysa cevaplayabilirim hocam uzun yıllardır telegramda dönüp dolaştım çevrem oldu baya az ekmek yemedim telegramdan
Hocam çok teşekkür ederim tamda dusundugum gibi bir açıklama yapmısınız telegramda gördüm bu işi biraz araştırdım o yüzden bu başlığı actım telegramdan yürütmeyi düşünüyorum olacagınada inanıyorum BCVC o siteden yapmaya başlıcam

sidarxx

Yeni üye
30 Nis 2021
11
2
Hocam çok teşekkür ederim tamda dusundugum gibi bir açıklama yapmısınız telegramda gördüm bu işi biraz araştırdım o yüzden bu başlığı actım telegramdan yürütmeyi düşünüyorum olacagınada inanıyorum BCVC o siteden yapmaya başlıcam
hocam bc vc daha iyi gelir olarak ama çoğunluk tr link kullanıyo ama ikiside iyi bana göre şimdiden kolaylık dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.