Link kısaltmak yasaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,261
0
Son zamanlarda birçok konuda kısaltılmış linkler bulunmakta.Bu şekilde konu paylasımlarındaki kısaltılmış linkler orjinal linkler ile değiştirilip konu sahibi üyeye bir kereye mahsus olmak üzere uyarı verilir.Devamı halinde kısa süreli ban cezası alır.İstisna olarak emek verilerek hazırlanmış bir konuya kısaltma yapmak serbesttir.
 

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,763
7
31
Gökyüzü
Ek olarak belirtmek isterim, facebook sayfamızda yapılan link kısaltmalardan maddi hiçbir kazancımız yoktur.Kısalttığımız linkler bir üyeliğe bile bağlı değildir.

Kısaltma sebebimiz ise, Ermenistan saldırısından sonra facebook TürkHackTeam sayfasını kapattı ve turkhackteam.org/net/tv adresleri spamlandı.Haliyle link ekleyerek paylaşım yapamıyoruz ve yönlendirmeli link kısaltma servislerini kullanıyoruz.

Peki neden direk yönlendiren linkler değil? (Goo.gl vb.) Çünkü bunlar da facebook tarafından sıkıntı çıkarmakta.

Bu yüzden şu anda kullandığımız link kısaltma servisine geçtik.10 saniye içinde otomatik yönlendiriyor ve engellemiyor.Maddi bir kazancımız da bulunmamakta.

Bu linklerden şahsi veya farklı bir kazançta bulunduğumu/bulunduğumuzu ispat edene tüm yetkilerimi devretmeye hazırım.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.