Linke tıklayınca sifre gitmesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batuhann35

Yeni üye
14 Şub 2011
3
0
İyi gunler Sitenizde pek aktif degilim ama yıllardır sitenizi takip ediyordum bi sorum olucak.

Omerta oyunyorm bana gecen gun mail geldi maile tıkladim Id pass adama gitti

Bunu nasil yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz. ?

mail oyunun kendi sitesinden gelmis gibiydi

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
hack aleminde mümkün olmayacak şey yoktur, linke tıklayınca şifre gitmesi size saçma gelebilir fakat çerez çalan yazılımlarla bu dolaylı yoldan olabilir o yöntemi kullanan arkadaslarım oldu fakat bana anlatmadılar,o yöntem çerez çalma yöntemiyle olur diye biliyorum fakat bi bilene sormak gerek..

Puissance

Yeni üye
8 Kas 2011
19
0
hack aleminde mümkün olmayacak şey yoktur, linke tıklayınca şifre gitmesi size saçma gelebilir fakat çerez çalan yazılımlarla bu dolaylı yoldan olabilir o yöntemi kullanan arkadaslarım oldu fakat bana anlatmadılar,o yöntem çerez çalma yöntemiyle olur diye biliyorum fakat bi bilene sormak gerek..

- hahaha :D saçma gelebilirmi.. :D

+ Bak ben sana söyliyim.. bunu yapabilmesi için bir veritabanı gerek olmadan kesinliklkle yapamaz.. veri tabanı oluştururkende böyle bir özelliği kesinlikle yoktur ;)

Şunu Söyliyim senin hacklenmen linke tıkladığından kaynaklanmıyor ;)

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke

- hahaha :D saçma gelebilirmi.. :D

+ Bak ben sana söyliyim.. bunu yapabilmesi için bir veritabanı gerek olmadan kesinliklkle yapamaz.. veri tabanı oluştururkende böyle bir özelliği kesinlikle yoktur ;)

Şunu Söyliyim senin hacklenmen linke tıkladığından kaynaklanmıyor ;)

biliyosan anlatda bizde kullanalım o yöntemi paşam,sen heralde arkadasın dedigi olayı fake sayfayla karıştırdın, snn yaşın kadar fake sayfam var ,ondan bahsetmiyoz

Puissance

Yeni üye
8 Kas 2011
19
0
biliyosan anlatda bizde kullanalım o yöntemi paşam,sen heralde arkadasın dedigi olayı fake sayfayla karıştırdın, snn yaşın kadar fake sayfam var ,ondan bahsetmiyoz

Fake'mi :D :D burda ben html kodlarından bahsetmiyorum :jeerat:jeerat:jeerat:jeerat

Böyle bir şey söz konusu bile olamaz.. linki versin tıklıyım benim şifrelerimide alsın :D bunu isteyerek yapıcam ö.mesajdan atabilirsiniz ;) Harbi Beyin Bedava..

High Hacker

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,540
0
İzmit
Senin yaşının 2 katı kadar oyun şifre ıd ve msn,facebook hackledim
Asıl senin pek bilgin yok biz şifrenin gitmesi linke tıklamadan kaynaklanıyormu dedik
saçmalama biz eğer linkten bişi indirirse dedik sen ilk başta fake anladın daha sonra ise
linke tıklayınca anladın biraz okusaydın keşke, Daha fazla konuyu güncel tutmanın bir
anlamı yok, kilit

Puissance

Yeni üye
8 Kas 2011
19
0
Senin yaşının 2 katı kadar oyun şifre ıd ve msn,facebook hackledim
Asıl senin pek bilgin yok biz şifrenin gitmesi linke tıklamadan kaynaklanıyormu dedik
saçmalama biz eğer linkten bişi indirirse dedik sen ilk başta fake anladın daha sonra ise
linke tıklayınca anladın biraz okusaydın keşke, Daha fazla konuyu güncel tutmanın bir
anlamı yok, kilit

üYelik tarihiniz yansın ben burda yeni değilim ;)

Fake gibi birsey demedim ben.. Öyle bir veritabanının olmadığını söylüyorum ve Adam Download ettim faln demişmi ?

Linke tıkladım şifre gitti demiş ;) sen iyi oku.. post kasmaya gerek yok ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.