Linset Uydunet Turkce

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
Wifi Hack Huawei Uydunet (LiNSET)

Merhaba arkadaslar uydunet icin fake sayfa hazirladim ama inaninki kurbanin inanmama sansi yok mutlaka guvenip giriyor sifresini :)

Zyxell ve airties icinde hazirliyorum yakinda paylasirim

scpriti kullanmadan once wifislaxta yuklu olan linseti silin ve internet baglantinizi kesin yoksa yeni surume guncellenir isinize yaramaz

rardaki dosyayi masaustune cikarin ve

cd Desktop
ls
chmod +x lim.sh
./lim.sh veya bash lim.sh diyerek programi calistirin

handshake yakayalinca 1 e bastiginizda bazen gormeyebilir gorene kadar 1 e basiniz lutfen

kurban internete erismek istediginde soyle bir sayfa ekrana gelecek

Screenshot From 2016 02 04 20:09:28 - Hızlı Resim

Not: Tesekkur Butonunu Kullanalim Lutfen :)

indirme linki

http://bc.vc/hddO2N

rar sifresi

http://bc.vc/OqNJH1

virustotal
https://www.virustotal.com/en/file/...52e98ded01451a5acfd2ca88/analysis/1454609737/

Son düzenleme:

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Sağol hocam ama Uydunet kullanan yok çevrede diğerlerini bekliyorum. Birde başkasının modemini nasıl öğrenebilirim?

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
programi calistir once fabricante yazan kisimda airties mi zyxell mi huawei mi yazar uydunet genelde huawei modem kullanir degilse baska modemde denersiniz

Son düzenleme:

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
2.resim yani wifislaxta yaptigin tmm olmus lakin bagli client yok modeme birde sinyali %60 in uzerinde olan modemlere yap meela sende 3 dis cekiyorsa o modem karsidankindede 2 veya 3 dis ceker adam suphelenir girmez :) simdi clint bagli cihazlari ogrenebilmek icin airodump-ng start mon0 yazarsin ve en allta client bagli cihazlar su sekilde cikar

3D:BF:EF:EF:74:86 81:16:61:EF:C7:44 MyHouse felan gibi bu sekilide olanlar o an bir cihazin modeme bagli oldugunu gosterir scpriti calistirinca modemdeki cihazlar dusurulur ve tekrar baglanmasi beklenir tekrar girince Handshake yakalanir bundan sonra ise o client kendi modemine kati suretle giremez girdikce atilir sonra senin olusturdugun fake modeme baglanir siteye girmek istediginde fke sayfamiz acilir ve sifreyi girince ekrana gelir

xxpl

Yeni üye
30 Ağu 2007
25
0
Talyus Handshake yakalıyorum sıkıntı yok Handshake yakalamamda ama Gelgör ki bağlanan olmuyor. Kulllanıcılar normal internetini kullanıyor. fakeye yönlerdirmiyor.

Akşam bir daha deneyecem. Bakalım. Numaranı özelden paylasırsan sevinirim.

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
Talyus Handshake yakalıyorum sıkıntı yok Handshake yakalamamda ama Gelgör ki bağlanan olmuyor. Kulllanıcılar normal internetini kullanıyor. fakeye yönlerdirmiyor.

Akşam bir daha deneyecem. Bakalım. Numaranı özelden paylasırsan sevinirim.
tw kur yardimci olayim programi calistiririm ama internetin kopar gerisini sen halledersin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.