Linux Nedir?

code AKIN

Yeni üye
24 Nis 2013
7
0
ya konunu dışına çıkacam ama babam pc şifre koydu örenmem gerek yardımcı olurmusunuz teşekürler

MyPrerogative

Yeni üye
14 Eki 2013
8
0
Teşekkürler ama windows ile linux veya pardus aynı anda kullanılıyor mu sorusu yanıtlanmamış ben de merak ettm ?

mjeste

Üye
22 Tem 2010
109
0
antalya
konu hortlamak gibi olamsın da nasıl oluyor da virüs bulaşmıyor . yani ben linux virüsü yazıp linux sistemli bilgisayara saldıramam mı ?

hakansazci

Yeni üye
25 May 2007
14
0
s.a benim aklımdaki
1. windows kadar kullanılsaydı eminim virüs yazılımlarından nasibini alırmıydı ..?
2. bütün hack ler linux üzerinden bir takım yazılımlar sayesinde yazılıyor diyo virüs yazılan bir sistemde nasıl virüs yazılmasın merak ettim
3. bende linux kullanıcıyım fakat cok cagresiiz kalıyor oyun yada programlarda yetmiyor

jamash59

Yeni üye
9 Eyl 2012
12
0
bir dizüstüm var ve buna tahsis edecegim. gerçi biraz antika ama kullanabilisem linux u öğrenmek isterim. centrino, 512 RAM vb.

umarım linux u öğrenmek için yararlı olabilir. ayrıca anladığım kadarıyla başlangıç için ubuntu tavsiye ediliyor. umarım başarabilirim. (Yaşım biraz geçti de:)))))

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.