Linuxu Flash Diske Kurma ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pragma

Yeni üye
1 Ocak 2012
27
0
indir linux u iso image olarak . unetbotin diye programvar onu indir sora flas ı usb ye tak . sora unetbotin i aç ordan dosyayı seç flas ı sec yukle . bukadar . tabi ilk once flas ı biçimlendirrisen iyi olur. onuda flas in üstüne sağ tıkla biçimlendir yazar orada onunla yap .

vatancambaz

Katılımcı Üye
7 Kas 2011
374
0
@vatancambaz
Kardeşim Bak Ben İso Haliyle İnternetten İndirdim Klasörün İçinde CD Kalıp Dosyası Var Dediğin Programla Flash Diskte Attığım Zaman Aynı Şekilde Cd Kalıp Dosyasıda Açılmadan Klasörün İçine Gelcek .
CD Kalıp Dosyası Açılmazsa Ben Linuxu Bilgisayarıma Kuramam ki Hata Verir.

vatancambaz

Katılımcı Üye
7 Kas 2011
374
0
@vatancambaz
1nt29.png

1nt2y.png

Anlayan Biri Varsa Yardım Etsin Acil.

Pragma

Yeni üye
1 Ocak 2012
27
0
özell mesaj attim .. geldimi iblmiyorum .
bak isoyu winrardan çıakrma ..

pardus.iso yazar yada adi neyse sonunda iso yazıyor olmamlı .
sen dosyayi çıakrmadan flas diske aticaksin ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.