Lise Bölümü için fikir verirmisiniz

29 Tem 2017
61
0
Bursa
öncelikle herkese selam liseye yeni başladım bir sorum olucak bilişim teknolojileri bölümünü okumak istiyorum ama doğru bir seçim yapmış olur muyum?(fikirlere açığım)
 

Baygomart

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
807
0
Kavala
Ben lisede bilişim okudum bu bölüme çok ilgi var dolayısıyla çok kişi gidiyor bu yüzden iş bulmak istiyorsan en iyisi sen olmalısın ve kendini sürekli geliştirmelisin.
 

deragless

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
660
0
Aleyküm Selam Kardeşim Şimdi Hevesin Varmı eğer Varsa Bilişim Bölümünü Dal Olarak'ta Wep Tasarımını Tavsiye Ederim bende Okuyorum Son Senem Gayyet Güzel Gidersen Kendini Html,Css,Php Geliştirip Hack İşlerine Girersin Bence Git
 

Baygomart

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
807
0
Kavala
Veri tabanı zor bir daldır kendine güveniyorsan gidebilirsin
Web programcılığı daha kolay bir daldır
Şimdi zaten bunları düşünmene gerek yok 10.sınıfın sonunda dal seçip 11.sınıfta görmeye başlıyorsunuz.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.