Lisede Bilişim Okuyanlar İçeri

ImmorTaLOttoMan

Uzman üye
3 Haz 2017
1,112
0
KATILIYORSUN
Arkadaşlar 9. Sınıfı Sonunda Geçebildim. Bilişim Bölümünü Yazmıştım Oda Tutmuş Bilişimin Alt Dalları Varmış Ne Seçeyim Birde Bilişimde Neler Öğretiliyor ?

NOT :
ÜNİVERSİTE OKUMAYI DÜŞÜNMÜYORUM Bİ PC TAMİR DÜKKANI AÇIP YOLUMA DEVAM ETMEK İSTİYORUM İNTERNETE SİTE AÇARAK FELN DEVAM ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM SİTELERDEN İYİ GELİR VAR YANİ İNTERNETTEN KAZANÇ SAĞLIYCAM​

Arkadaşlar birde alt bilim dalları ne zaman tercih yapıcağız ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

DarkSeytan

Yeni üye
8 Ocak 2017
30
0
Hidden
Arkadaşlar 9. Sınıfı Sonunda Geçebildim. Bilişim Bölümünü Yazmıştım Oda Tutmuş Bilişimin Alt Dalları Varmış Ne Seçeyim Birde Bilişimde Neler Öğretiliyor ?

NOT :
ÜNİVERSİTE OKUMAYI DÜŞÜNMÜYORUM Bİ PC TAMİR DÜKKANI AÇIP YOLUMA DEVAM ETMEK İSTİYORUM İNTERNETE SİTE AÇARAK FELN DEVAM ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM SİTELERDEN İYİ GELİR VAR YANİ İNTERNETTEN KAZANÇ SAĞLIYCAM​

Arkadaşlar birde alt bilim dalları ne zaman tercih yapıcağız ?

Web tarasım dalına gidip ağ dalının kursunu alıp liseyi bitirirsen hem kendi web siteni hazırlarsın hemde istediğin gibi dükkanını yönetebilirsin diye düşünüyorum, Ben web tasarım bitirdim şuan bilgisayar programcılığı okuyorum ki ağ öğrenmediğime pişmanım şuan.

DarkSeytan

Yeni üye
8 Ocak 2017
30
0
Hidden
xxxxxx

Sectigimiz dallardami bi alt daladaha ayrilcak

Hayır, bilgisayar bölümü olarak devam ediyorsun okula. Bunlar yanlış hatırlamıyorsam 3. sınıfta dallara ayrılıyor 2. sınıfta olabilir. Örnek;
Web tasarım // Ağ // Veri tabanı vb. gibi dallar bunların alt dalları yok.

Tabiki yine bu benim düşüncem Web Tasarım dalını seçersin Ağ kurslarına katılırsın ve bu şekilde okulu bitirdiğinde istediğin tarzda kendi web siteni tasarlarsın ve donanım bilgin olur pek detay vermeselerde olur yani :) ağ kursuna gitmenin sebebi sunucu hk. bilgi sahibi olursun ve ağ'ların nasıl çalıştığını bilirsin portları falan benim pek bilgim yok bu konuda ama dükkanda çok işine yarayabilir :)

Kardesim ben hemde web uzrnede okmayi istyrm web programlamaya gitsem pc tamirci dukkani acma belgesi verirlermi

Bilgisayar bölümünü bitirdiğinde bilgisayarla alakalı herhangi bir iş yeri açabiliyorsun diye biliyorum zaten okul sonunda sana iş yeri açma belgesi veriyorlar. Bende var ama hiç üstünü okumadım :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.