Logo LKS 2 Windows v1.35 (YTL Version) +15 Kullanıcılı

crematory

Uzman üye
12 Ara 2007
1,212
29
<? echo “Err
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
logolks2tw4.png

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Logo Klasik (Win) yeni teknolojisi ve düşük maliyeti ile kendini yeni ekonomiye göre hazırlamak isteyen kobilere rekabet gücü kazandıracak.

Günümüzün global rekabet baskısı işletmeleri, bulundukları pazarın ihtiyaçlarını dikkate alan planlı, kontrollü, verimli ve fonksiyonel iş yönetim sistemleri kurmaya zorlamaktadır. Bu zorunluluk, bilgi sistemlerini etkin bir şekilde kullanan ve iş süreçlerini iyileştirmeyi hedefleyen yeni yönetim yaklaşımlarını uygulayan firmaları rakipleri karşısında öne geçiren kritik bir başarı faktörüne dönüşmektedir.

20 yıllık tecrübe, Logo Klasik (Win)’de şekillenerek kullanıcılarımıza sunuluyor.

Download Part 1
Download Part 2

Kendi Upload'ımdır...

Son düzenleme:

mhdogan

Yeni üye
6 Mar 2008
3
0
teşekkürler dostum. şu şifre kırma konusunda biraz ozrlanıyorum. ayrıntılı anlatırmısın. Ayrıca dos ortamındaki veri dosyası bu windows tabanlıda çalışırmı. paylaşımın için teşekkür.thanks

rapforever

Yeni üye
22 Haz 2008
12
0
ya yardım edersiniz '!!!!!!
ben vista kullanıyorum lks2 de 2000 yapımı vista ile uyum problemi yaşıyor.sql die bişi var onu kurdum fakat oda 2000 yılında üretilmiş vistayla uyum sağlamıyo kurdum kaldıramıyorum 2009 unu kurcam ama kalksa bi yardım ederseniz sevinirim.kaldır diyorum yetkiniz yok diyo ne yapabilirim....

crematory

Uzman üye
12 Ara 2007
1,212
29
<? echo “Err
ya yardım edersiniz '!!!!!!
ben vista kullanıyorum lks2 de 2000 yapımı vista ile uyum problemi yaşıyor.sql die bişi var onu kurdum fakat oda 2000 yılında üretilmiş vistayla uyum sağlamıyo kurdum kaldıramıyorum 2009 unu kurcam ama kalksa bi yardım ederseniz sevinirim.kaldır diyorum yetkiniz yok diyo ne yapabilirim....

SQL Server 2005 Kurman Gerek...
Ama 1.35 Sürümü Vista'yı Desteklemez...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.