Lol Banı hesabamı yoksa ana kartamı atıyor

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,760
506
24
Praise The Fool
ne diyorsun kardeşim ne ana kart banı :D
Oldukça Türkçe, tekrar okumanda fayda olabilir anlamak için. Soruda bir problem yok.
Lol de script açsam ban yersem ana kart banımı yoksa ip mi yoksa hesap banımı yerim. Şimdiden cevaplarınız için teşşekkürler.
IP banı söz konusu bile değil, yesen bile kolay atlatırsın hesap banı yememek ise işten bile değil kesinlikle yersin. Asıl soru şu
Hesap banı süresiz mi olur süreli mi? (Bence süresiz yersin)
LOL'de hesap banı atıldığı vakit Valoranttaki gibi donanım(HWID) banı da atıyor mu? (Bilmiyorum, atıyor olma ihtimail çok yüksek)

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,114
348
Lol de script açsam ban yersem ana kart banımı yoksa ip mi yoksa hesap banımı yerim. Şimdiden cevaplarınız için teşşekkürler.
merhaba dostum lol de ki sistem valorantta ki gibi değil diye biliyorum hesap banı yersin eskiden böyleydi ancak yeni kararlar aldıysalar bilemiyorum çünkü çevrende perma ban yiyen vardır illaki farklı hesap açıp oynayabiliyolar.

siberkutuphane

Yeni üye
25 Eki 2022
27
10
root㉿kali
Bizzat kendim hiç kullanmadım ancak çevremde hile kullanıp ban yiyen hiç olmadı. Ayrıca ban yiyen 0.01% kısım yeni hesap yaratıp yine oyunu zehir ediyor. Son 6 ay içerisinde yasaklama sistemi eğer değişmedi ise sonsuz hesap yaratarak oyunun içinden geçebilirsiniz. Cezası "Perma Ban"dır. İyi günler dilerim ^^

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.