macOS: Sidecar Ekranınızdaki Duvar Kağıdını Değiştirme

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,153
0
Bakü

Sidecar , Mac'iniz için harici bir ekran olarak uyumlu bir iPad'den yararlanmanıza izin veren harika bir özelliktir. Özellikten biraz daha fazla yararlanmak için, Sepet ekranınızdaki duvar kağıdını nasıl değiştireceğinizi okuyun.
Sepet ekranınız, duvar kağıdı tercihleri ​​söz konusu olduğunda bağımsız bir ikincil masaüstü görevi görür. Mac'inizdeki duvar kağıdını değiştirseniz bile, Sidecar'ı çalıştıran iPad'inizdeki mevcut duvar kağıdı ne olursa olsun (ek masaüstleri için de geçerlidir).
Sidecar ekranınızdaki duvar kağıdını değiştirme
  • Sidecar çalışırken Sistem Tercihlerini açın
  • Masaüstü ve Ekran Koruyucu Seçin
  • Artık bir duvar kağıdı seçmek için Sepet ekranınızda bir "İkincil Masaüstü" penceresi görmelisiniz
  • Yeni bir seçenek belirleyin
  • Mac / iPad'inizde Sepet oturumlarını açıp kapatırken bu duvar kağıdı sağlam kalacaktır. Süreç şöyle görünür:Şimdi değişikliği yapmak için Sepet ekranınızda İkincil Masaüstü penceresini arayın.

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.