Macro Exploit

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Merhaba, birkaç gündür araştırmalar yapıyorum macro exploitleri hakkında. Ve sonunda neyin nasıl yapıldığını çözebildim. Fakat sıkıntı şu şekilde:

Kullanacağım yöntemde macrolar wordpad içinden yazılıyor. Ve bu nedenle ben bu methodun builderını yapamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek birileri var mı? Bu arada kafam 2 gündür yerinde değil yazım yanlışı, anlatım hatası vs yaptıysam affola.

Yani kısacası, Kodlayacağım builder üzerinden bir WordPad dosyasına macro eklemem gerekiyor. Bunu nasıl yapabilirim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.