<<<Macromedia Fireworks 8>>>

kılıczade

Uzman üye
29 Eyl 2007
1,086
16
izmir *35*
https://tik.lat/NjRZv


Yükleme: 9,291 [Bu hafta: 1] Yapımcı: Macromedia Eklenme Tarihi: 12.06.2006 [ kara_baskan ] Dosya Boyutu: 88,50 MB Lisans: Süre Kısıtlı, 299 $ Editörün Notu:
tik.gif
tik.gif
tik.gif
tik.gif
tik.gif
Dil: İngilizce Ekran Görüntüleri: Görüntü eklenmemiş Platform: Windows XP Uninstall Seçeneği? Evet Limit: 30 günlük kullanım
Paneller ve Sekmeler
Yeni sekmeli görünüm sayesinde çalışma zamanında yerden tasarruf edebilirsiniz. O anda açık olan dokümanlara Dreamweaver'daki gibi sekmeler ile ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş Veri Kaynaklı Grafikler
Tekrar eden grafikleri daha hızlı geliştirin. Ayarlarınızı ve çıktı isimlerini bir XML dosyasında saklayarak zamandan kazanabilirsiniz.

Geliştirilmiş Boyutlandırma
Cisimleri boyutlandırma, döndürme gibi işlemleri hızlı ve keskin bir şekilde gerçekleştirin. Metinleri point boyutunda boyutlandırabilirsiniz.

Geliştirilmiş Özellik Denetçisi
İşiniz için en uygun firçayı, dolguyu yada yüzey kaplamasını görsel önizleme yardımıyla daha rahat seçebilirsiniz. Yeni "Fit to Canvas" butonu sıkça kullanılan bu komutun daha kolay uygulanmasını sağlamaktadır.

Sunucu Taraflı Kod
Artık yeni sunucu taraflı kod desteği sayesinde Dreamweaver içinde yazılmış kodları ve yuvalanmış tabloları da Fireworks içinde sorunsuz kullanabilirsiniz.

Daha Hızlı
Yeni performans geliştirimler sayesinde projelerinizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz. Büyük resim düzenlemeleri ve diğer işlemleri daha %85 daha hızlı gerçekleştirin

Başlangıç Sayfası
Daha önce kullanılmış dosyalara ulaşabileceğiniz, yeni dokümanlar oluşturabileceğiniz yada yardım ve tanıtımlara ulaşabileceğiniz yeni başlangıç sayfası ile işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Versiyon Kontrolü ve Bütünleşik FTP
Dreamweaver ve Flash'daki Check-In/Check-Out özelliği artık Fireworks'de de işinize yarıyor. Bu özellik sayesinde ortak dosyalarınızı paylaşabilir, FTP sitelerine bağlanabilirsiniz.

Gradientler
Çok renkli ve cisimlerin dış çizgisini takip eden gradient'ler oluşturabilirsiniz.

Kesik Çizgiler
Harita dış çizgileri, kuponlar, organizasyon tabloları ve diğer nesneler için kesik çizgileri kullanabilirsiniz.

Noise Etkisi
Resimlerinize Noise etkisi ekleyebilirsiniz.

Otomatik Şekiller
Yeni yaratıcı fikirleri Auto Shapes ile geliştirebilirsiniz. Bu geliştirilebilir araç ile şekilleri boyutları dışında da değiştirebilirsiniz.

Kırmız
FWMX2004red_eye_removal_sm.jpg
ı Göz Aracı

Bu araç ile resimlerdeki kırmızı gözleri düzeltebilirsiniz.

Renk Değiştirme Aracı
Yeni renk değiştirme aracı ile resim içinde belirlediğiniz bir rengin yerine bir başkasını boyayabilirsiniz.

Motion Blur Etkisi
Gif animasyonlarınızda hareket etkisi yaratabilirsiniz.

Sistem veya Özel Anti-Alias
Artık metinlerinizin okunabilirliğini arttırmak için anti-alias kontrolü üzerinde daha çok söz sahibisiniz.

GIF ve JPG Desteği
Gif ve Jpg dosyalarını orjinal formatlarında kayıt edebilirsiniz.

[FONT=trebuchet ms,geneva] Açılan Sayfadan Üye Olarak Download İşlemini Gerçekleştirebilirsiniz....
[/FONT]​

bu linkteki serial ile fuull yapabilirsiniz https://tik.lat/oc0sp
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.