Mado dan alış veriş yapayım dedim ki...

Naito13

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
758
0
Arkadaşlar www.madoonline.com dan tam alış verişimi yapıp ödüyordum ki butona bastığım gibi site bir anda bu hale geldi :


Site için acaba yanlış bir şey mi yaptım? Sizde bir siteye girmeyi denermisiniz bende site açılmıyor.Aklıma bi yandan acaba ddos saldırı olabilir mi diye geldi fakat kim madoya ddos saldırısı yapsın ki?​
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.