Mafia 2 Digital Deluxe Edition - İndir 2019

AimCraviTe

Üye
13 Ara 2015
231
46
Merhabalar,

Uzun zamandır forumda yoktum. Artık sizlerin istek üzerine güncel oyunları upload edip paylaşacağım. İstek oyunlarınızı bu konu altında yada özel mesaj yolu ile iletebilirsiniz. Rar işlemi ve Upload işlemi tamamen benim batarafımdan yapılır. Bu arada, konu için gerekli resimleri bana gönderek birisi var mı ? Yada direk konu linki de olabilir. Örnek, Indirme bağlantıları, video, resim, gibi THT özel ufak konu resimleri. İyi forumlar.

f2v9LR.jpg

Mafia 2 Digital Deluxe Edition Full İndir v1.0.0.1u5, Vito Scaletta adlı bir genci yönlendireceğiniz Mafia 2 Digital Deluxe Edition oyununda arkadaşınız Joe ile mafya dünyasına adım atmaya çalışacak ve ailenin içerisine girmek için size verilen çeşitli görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Birbirinden harika silahları kullanarak dönemin atmosferine kendinizi kaptıracak ve ikonik bir mafya dramasının tadını çıkaracaksınız.

Mafia 2 * Sistem Gereksinimleri *

İşletim Sistemi: Windows XP SP2 – Vista / 7 8 8.1

İşlemci: 3 GHz Intel Pentium D ve üstü

Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600 ve üzeri

RAM: 1.5 GB / DirectX: 9.0c / HDD DİSK: 8 GB

IEEkEZ.jpg

c9G2cn.jpg

e6LkO7.png

Oyun Linki; [Rar Şifresi; AimCraviTe
https://drive.google.com/open?id=1VAsbFDMFhAVbREbzIbF3iWutQq4Tcczi

Türkçe Yama; [Rar Şifresi; AimCraviTe

https://drive.google.com/open?id=1Kg6dp0oksvm7kVU2UoqnQuddeMcWePbO

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.