MaiLList İLe Site Hack!!!

pit10_mikado

Katılımcı Üye
26 Eyl 2006
651
3
biyerlerden
Maillist İle Site Hack

Daha önce weriLdi sanıyorum ama aradım buLamadım tekrar koydum bu konuyu....

Öncelikle google a Girin Şunlardan birini Aratın : inurl:mail.php

Ya da bunlar :
maillist.php
maillist.php?action=admin
mailist/maillist.php?action=admin
mail/maillist.php?action=admin
list/maillist.php?action=admin

Kesinlikle Bi Site Bulursunuz.

Örnek;
http://www.hedefsite.com/mail.php

Sondaki mail.php yi Silip Yerine ml_config.dat Yazıyoruz

Yani : www.hedefsite.com/ml_config.dat Bu Şekli Alıyor.

Karşımıza Mail Adresleri Şifreler fln Çıkacak.

İlk Sıradaki Adminin Kullanıcı Adı* İkinci İse Şifresidir.

Sonra Bu Adrese Dönüyoruz www.hedefsite.com/mail.php Ad ve Şifreyle Login Oluyoruz

Yetki Bizde Şimdi.Maillist de Elimizde.Siteyi Yönlendirebilirz Deface Edebiliriz Böyle :

ari33n1fc8.png

Ama Domaini Çalmak İstiyorsanız Adminin Mail Adresini hacklemelisiniz.İlk Deneyeceginiz Şifre Yukarda Bulmuş Oldugumuz Admin Şifresi Olsun.

Sonra Whois Çekin.Host Firmasına Ulaşın

Gerisi Size Kalmış.

Bi Örnek Site Verelim: http://www.farchie.altervista.org/li...p?action=admin

Sonuna Bunu Ekleyin>> ml_config.dat

Karşınıza bu Çıkacaktır.Bakınız:
ari33nhn2.png

İlk Sırdaki Kullanıcı Adı İkinci İse Şifre.

Herşey Karşınızda İşte...

ALıntıdır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.