MakeUp Pilot indir Free

High Hacker

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,540
0
İzmit
MakeUp Pilot indir Free Kategori: Grafik Alt Kategori: Duzenleyiciler Lisans: Demo/Kısıtlı Boyut: 1.93 Mb İşletim Sistemi: Windows(Tümü) Dili: Eng Üretici Firma: Two Pilots


MakeUp Pilot

Programı İndir
tanitim.jpg
Tanıtım;

Bu yazılımla fotoğraflarda küçük etkilerle büyük değişiklikler yapabiliyorsunuz. Örneğin fotoğrafınızda bir ben varsa bu beni silebiliyorsunuz. Ya da yüzünüzdeki pürüzlülüğü giderebiliyorsunuz. Yazılım Win 98/ME/2000/XP’de çalışıyor. Yazılımın tam sürüm fiyatı 43.22 YTL.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.