Malumat Kulübü (Alımlar Açık)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zyREN

Katılımcı Üye
12 Eyl 2021
773
550
Kayıp
Malumat Kulübü
mibpr6e.png

81e1j1r.png

ltgn7pe.png

TürkHackTeam üyelerinden genel olarak bilim ve bilişime meraklı kişilerle beraber; makale, medya ve dergi benzeri içerik üretmektir. Üretilen içeriklere göre Siberatay Bilim Projesi kapsamında yazar yetiştirmektir. Aynı zamanda kulüp üyeleri ile beraber materyal geliştirmektir. Örnek olarak bir konunun belli bir şemaya göre makalesini yazıp forumda paylaşmaktır. Ve işe yarar kulüp misyonu kapsamında araçlar geliştirmektir.
ARANAN ÖZELLİKLER:

- İnternet erişiminde sıkıntı olmayan
- En az 4 Saat Forumda Aktif olan
- Görev bilincine sahip olan
- THT Kurallarına, Misyon ve Vizyonuna bağlı olan
t8qz975.png

Kulüp Lider ve Lider Yardımcısı'nın verdiği bir konu hakkında en az 500 kelime ve özgün makale yazmak. Haftalık belirli bir tartışma konusu açmak.
k9z5mep.png

- THT Kuralları aynen geçerlidir.
- Sorumludan izinsiz kulüp ismiyle konu açılamaz.
- Kulüpten izinsiz çıkılamaz. (Çıkanlar Genel Kulüp Yönetimine bildirilecektir.
- Argo ve Küfür Kullanılamaz

f4k1a3w.png

@zyREN
eil2zer.png

.
9ewkz8r.png

@flowyrk
@Hyp7X

mk7ngqa.png

concours-discord-cartes-voeux-fortnite-france-6.png
800px-Telegram_Messenger.png

c8d1mka.png
*THT Profil Linkiniz:
*Telegram Adresiniz:
*Discord Kullanıcı Adı:
*Bilime alakanızı 10 üzerinden kaç ile puanlarsınız?:
*Evet ise Hangileri:
*İlgi duyduğunuz bilim dalları
Daha önce bulunduğunuz kulüp/tim (Varsa):​
Başvuru formunu doldurup "Kulüp Başvuru" Başlığıyla @zyREN adlı kullanıcıya DM atınız. Yıldızlı alanlar doldurmak zorunludur.
s9jmj65.jpg

Kulübün açılması için gerekli izinler Kulüpler Sorumlusu @'Türk tarafından alınmıştır.

Son düzenleme:
1 Ara 2022
152
60
Birden fazla klube istek yollamak kurallara aykırıydı dimi felsefe ile uğraşan biri olarak katılmak isterdim ancak başka bir klube mesaj attım şayet ki oraya kabul edilmezsem buraya zevkle katılım gösteririm şimdiden katılacak olan arkadaşlarımın zihinleri açık olsun

zyREN

Katılımcı Üye
12 Eyl 2021
773
550
Kayıp
Birden fazla klube istek yollamak kurallara aykırıydı dimi felsefe ile uğraşan biri olarak katılmak isterdim ancak başka bir klube mesaj attım şayet ki oraya kabul edilmezsem buraya zevkle katılım gösteririm şimdiden katılacak olan arkadaşlarımın zihinleri açık olsun
Evet birden fazla kulübe katılmak yasak. Beklerim

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
şu özel bilgiler şart olmasa bende katılırdım elimin altında o kadar kaynak var ki hepsiyle alakalı araştırma yapsam forum baya bilgilenirdi.

zyREN

Katılımcı Üye
12 Eyl 2021
773
550
Kayıp
şu özel bilgiler şart olmasa bende katılırdım elimin altında o kadar kaynak var ki hepsiyle alakalı araştırma yapsam forum baya bilgilenirdi.
Bilgilerin ben dışında kimse ile paylaşılmayacaktır. Sadece beraber çalışma yapacağım kişiyi tanımak için istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.