Manuel YÖntemle Pwl Şİfresİ Alma

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
112
Antalya
MANUEL YÖNTEMLE PWL ŞİFRESİ ALMA
GEREKLİ PROGRAMLAR
1-Essantial net tools veya r3x download bölümümüzde mevcut
2-pwl tool programı download bölümümüzde mevcut
Öncelikle ağ ayarlarımız aşağıdaki gibi olması gerekiyor ağ ayarları detaylı anlatımı angry ip scan bölümünde var
Microsoft ağları için istemci
Çevirmeli Bağdaştırıcı
IPX/SPW uyumlu iletişim kuralları
NetBEUI
TCP/IP
BİRİNCİL AĞ OTURUM KISMINA İSE
Microsoft ağları için istemci
ayarlarını yapıyoruz.

kesinlikle başkalarına dosyalarıma erişim hakkı verebilmek istiyorum seçeneği işaretlenmiyor boş bırakılıyor.

4-Essantial Net Toolsu kurduktan sonra Nbscan kısmında
Starting ip adres bölümüne başlangıç ip no. 195.175.222.1
Ending ip adres bölününe bitiş ip no 195.175.222.255
yazıyoruz ve starta basıyoruz
paylaşıma açık ve kapalı bilgisayarlar listelenmeye başladı
yes olanların üzerine tıklıyoruz daha sonra sağ tuşa basıp opencomputeri seçiyoruz biraz bekledikten sonra karşı bilgisayarla bağlantı kurulmuş oluyor. Karşı bilgisayarın c dizinini açık gördüysek; sıra geldi pwl dosyalarını almaya;
5-KARŞI PC NİN PWL DOSYALARINI ALMA:
evet c dizinini açık gördüysek dedik; c dizini açık bilgisayarın ip numarasını:mesela(195.175.222.255)
BAŞLAT/BUL/DOSYALAR VE KLASÖRLER E GELİYORUZ
AD KISMINA: *.pwl yazıyoruz
KONUM KISMINA:\\195.175.222.255\c\windows\
yazıyoruz şimdi bula basıyoruz. Çok kısa bir zaman içinde windows dizininde bulunan bütün pwl dosyaları alt tarafa teker teker listeleniyor. Enderde olsa bazı pwl dosyaları boş çıkabilir.
Bazılarında aradığımız dialup şifreleri olmayabilir. Bazılarında ise
10 tane birden şifre çıkabilir ne çıkarsa bahtına ama genelde mutlaka çıkar.
evet tespit edilen şifreleri tümünü seç diyoruz daha sonra kopyala diyoruz kopyaladıkdan sonra deskopa yani masa üstüne gelip yapıştır diyoruz biraz bekledikten sonra bütün pwl dosyaları masa üzerine kopyalanıyor.
kırmızı yazıyla pwl yazan dosyaların üzerine iki kez tıklıyoruz
pwl tool otomatik olarak bütün şifreleri önümüze getiriyor.
Eeee artık bu anlatımdan sonra ikide birde bana şu saatler arası şifre, bana süper şifresi ,bana ttnet şifresi falan istemezsiniz herhalde
smile.gif
)) Kendi işini kendin göreceksin. Hadi bakalım kolay gelsin

MANUEL YÖNTEMLE ICQ ŞİFRESİ ALMA
ister essantial ister rx3 ister angry ip scan programları vasıtasıyla kullanıma açık bilgisayarları tespit ediyoruz. Bu programların hepsinin kullanınımı ayrıntılı bir biçimde anlattım diğer bölümlere bakınız
bu programlar vasıtasıyla c dizinini açık bulduğumuz bilgisayarlar
dan ıcq şifrelerini almaya başlıyoruz.
Şimdi gelelim adamın icq şifresini nasıl alıcaz.Bunun için yine Başlat>Bul>Dosyalar ve Klasörler'e giriyoruz.Bu sefer Konuma Konum : \\212.253.25.14\c\Program Files\ICQ\ yazıyoruz.
Ad: *.dat yazıyoruz ve yine bekledikten sonra önümüze çok sayıda dat dosyası çıkıyor bunlardan sayılı olan yani 123456.dat gibi olan dosyayı çekiyoruz.123456tmp.dat ı çekmenize gerek yok.Sonra icqcrack programını açıyoruz(Advanced ICQ Password Recovery) dosyaya basıyoruz 123456.dat dosyasını seçiyoruz ve hooop işte adamın icq passwordu.
BEN ICQ KULLANMAM
AMA ALIN SİZE ICQ ŞİFRELERİ BELKİ BEĞENDİĞİNİZ NUMARALAR ÇIKABİLİR
smile.gif
)))

alıntı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.