Marmara Universitesinin Açıgı Kapatıldı

ZoRRoKiN

Administrator
7 Ağu 2005
2,118
182
WORLD
Merhabalar arkdaslar.Marmara Universitesinin Açıgı ZoRRoKiN (TURKHACKTEAM.ORG) - S_E_YM_E_N - TaRaNTuLa ve Ss3s tarafından yapılan organizasyonla açıgı editlenmiştir.EDİTLEDİKTEN SONRA YAZMAK İÇİN BİR KUSUR BULMADIM.

ZONESİNİ ALDIK İNANILMASI AÇISINDAN. AMA ZARAR VERMEK GİBİ BİR AMACIMIZ YOKTU OLSAYDI BUTUN SUB DOMAİNLERİNE YAZDIRMA YETKİMİZ VARDI HER YERE YAZDIRABİLİRİK İNDEXİMİZİ KOYDUK VE DE SAYFAYI TEKRAR İÇİNE KOYDUK . AÇIGINI EDİTLEDİK.

uyarı kişiye zarar vermez yapıcıdır aynen oyle oldu açıgını kapattık.

ve suan yayınlamakta bir kusur yok


zone : https://tik.lat/rn42O
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.