Masa üstündeki simgelerin dolgu rengi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

m.tahir

Katılımcı Üye
26 Eyl 2008
809
0
Arkadaşlar ben yanlışlıkla masaüstündeki simgelere dolgu rengi yaptım bir türlü o dolgu rengini kaldırmayı bulamadım bilen arkaşlar yardım ederse seviniri

Adrenn

Katılımcı Üye
21 Mar 2009
339
0
görüntü özelliklerinden gelişmişe tıkla ordan rengi istediğin sekle tekrar getirebilirsn yada bilgisayarıma sağ tıkla gelismiste performans kategorisinde orda görünümleri istediğin sekilde ayarlayabilirsn...

BLaCkWoRm-x

Uzman üye
27 Kas 2008
1,749
0
İstanbul Sokakları...
Masaüstüne Sağ Tıkla Özellikler De,
Ordaki Seçeneklerden Masaüstüne Tıkla,
Sonra Masaüstünü Özelleştire Tıkla,
Açılan Pencereden Üst Taraftan Web'e Tıkla ve Seçili Olanı Kaldır.
Sonra Tama Diyip Çık.Bunları Yaptıysan Sorunun Ortadan Kalkmış Olmasa Lazım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.