Masa Üstünü kedi köpek ve digerleri indirin bakın

parasütsüz

Yeni üye
12 Ocak 2007
1
0
jüpiter
rarlı dosyayı cıkarıp(tarattım ilk virüs yoktu) exe'yi kurmaya başlayınca cııııızzzzzt güüüm trojan cıkıyor karşına.....önemle duyrulur

emedur

Yeni üye
2 Ocak 2007
3
0
kayspersky e takılır canım trojan
adam gıbı konu verın
kur bakalım bılgısayarına ne oluyo hey gıdı heyyy hangı forumda oldugunada dıkkat et!!!!!

murat78

Yeni üye
22 Kas 2006
13
0
arkadaşlar verdiklerimde virüs trojan yok avastta taratım cevapları yeni gördüm ben burdayım hiç ard niyetli bir iş değildir

çapari

Üye
27 Ara 2006
175
1
dikkat edelim biraz arkadaşlar birbirimize zararlı degil yararlı şeyler paylaşalım lütfen dogru degilmi

restcek

Yeni üye
2 Şub 2008
1
0
biribirimize parmak atmadan yaşıyalım tavsiyem ve bilmiyorum indiricem ğüvendim bakcam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.